Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

המורה ללשון והמורה לחינוך גופני

שמי מירב ואני מורה לספרות ולשון בבית ספר תיכון יוקרתי באזור השפלה. התחלתי ללמד השנה ומובן שהמוסד החשוב ביותר בבית הספר הוא חדר המורים. שם מתרכז בהפסקות כל "הצוות החינוכי", לשתות תה ולרכל. ציפיתי לבחון את המורים הזכרים, אך אלה היו מיעוט שבמיעוט ורובם מעל חמישים, איזה באסה.

אני בת 26, בלונדינית אמיתית, טיפה מלאה אך בהחלט מושכת. היו לי מעט מערכות יחסים וקצת סטוצים, אבל יחסית למה שרציתי, זה כלום. בשנה האחרונה אני בשיממון מוחלט, חוששת שמה קורי עכביש יכסו את ערוותי...אתמול סוף סוף משהו השתנה. לחדר המורים נכנס גבר צעיר וגבוה, כבן שלושים, בנוי היטב ובעל רעמת שער שחור ועיניים כחולות חודרות. הוא בחן את היושבות ולבסוף החליט לשבת לידי, כאשר כתפו נוגעת קלות בכתפי לשבריר שניה. הרגשתי זרמים העוברים מכתפי אל המפשעה ורטיבות המצטברת באבר מיני. לא נעים, אבל נעים מאוד. שוחחנו על הא ועל דא, התברר שהוא מורה לחינוך גופני בחטיבה העליונה. אני סיפרתי לו מה אני עושה שם והצלצול קטע באחת את השיחה שהחלה להתפתח. מפגש קצר זה נתן לי תקוה שלא הכל אבוד בבית הספר המשמים. ואכן, הייתה התפתחות. לאחר מספר ימים, בעת שצעדתי בבוקר לכיוון בית הספר, עצרה לידי מכונית פורד גדולה וערן, אותו מורה נחמד שנהג בה, הזמינני פנימה.

נכנסתי בשמחה, גם על מנת להיות בקרבתו וגם בכדי לחסוך הליכה לא קצרה עד לבית הספר. שוחחנו על עניינים שברומו של עולם וגם הספקנו להחליף מספרי טלפון, על כל צרה שלא תהיה...כל זה התרחש בתחילת חודש מרץ, לקראת חופשת פורים. עם תחילת החופשה קיבלתי שיחת טלפון מערן, ידידי החדש. אחרי הדו שיח הבנאלי הראשוני, הוא הציע משהו יותר קונקרטי, להצטרף אליו ולנסוע לחיק הטבע על מנת לצפות בפריחת האביב המתחילה בתקופה זו. שמחתי מאוד לשמוע את ההצעה, אך שיחקתי אותה מהססת ואני בקושי מכירה אותך, אך כמובן שלבסוף נעתרתי וקבענו למחרת בבוקר.

ואכן, לא המתנתי יותר מדקה במקום הפגישה, לא רחוק מביתי וערן הופיע, אסף אותי בזריזות במכוניתו המרווחת והפלגנו מזרחה, לכיוון מרבדי הפרחים באזור צובה. הדרך הייתה נפלאה. שתקנו והסתכלנו בפריחה היפיפייה הפורחת לצדי הכביש ולאחר שנכנסנו לדרך עפר נמצאת בכל השטח. עצרנו בקרחת יער קטנה, התרנו את חגורות הבטיחות ונהנינו מהמראה. הסתכלנו אחד בעיני השני וערן החל ללטף את ידי שרעדו קצת. בשלב מסוים התחבקנו ונצמדנו חזה אל חזה. ערן החל לנשק את לחיי, עבר לצווארי ולבסוף שפתותינו נפגשו. העברתי את שפתי לרוחב שפתיו שנפתחו קמעה ולשונותינו נגעו זה בזו. הרגשתי את לשונו חוקרת את שפתי ונכנסת פנימה עד שנפגשה עם לשוני. התנשקנו בלהט תוך התפתלות הלשונות וחשתי את ידו פותחת בעדינות את כפתורי חולצתי וממששת את שדי דרך החזיה. גם אני לא נעצרתי, פתחתי את הכפתורים העליונים בחולצתו והתחלתי ללטף את חזהו השרירי. ערן הספיק לפשוט את חזייתי וכפות ידיו שהשתחררו ממחסום החזיה, חקרו בלהט את שדי ופטמותיי. הוא קרב את ראשו אליהן, ליקק אותן אחת אחת בעדינות ועבר למציצה מתגברת שיצרה אצלי רעד בכל האזור. ידי שליטפו את חזהו, ירדו מטה אל מכנסיו ואחזו בחוזקה בבליטה שנוצרה באזור חלציו. חשתי היטב את אברו המתקשה והגשתי שאני חייבת למשש אותו ללא מכשולים. פתחתי את כפתור המכנסיים, הורדתי את הרוכסן כלפי מטה ואת תחתוניו בעקבותיהם. כעת יכולתי לראות את הזין הזקור, ארוך ועבה, תאווה לעיניים. ליטפתי אותו בהנאה רבה, מה שגרם לערן להשמיע אנחות הנאה, שגירו אותי מאוד. הוא לא טמן ידו בצלחת, פתח את כפתורי מכנסי, הפשילן כלפי מה, הכניס את ידו דרך התחתונים את אבר מיני הרטוב מאוד והחל לעסותו ולשפשפו לסירוגין. מגע אצבעותיו עם הדגדגן הקפיץ אותי לשמים. מעולם לא הרגשתי כה מגורה ועמדתי על סף גמירה. לא הסתפקתי במגע ידי עם אברו של ערן וחשתי רצון עז לחוש אותו בפי. רכנתי לעבר הזין המזדקר והתחלתי ללקק אותו מהבסיס ועד קצה הראש. טעמו היה נפלא ובשלב מסוים הכנסתי את כולו לתוך פי ומצצתי אותו בלהט תוך שימוש בשפתי ובלשוני. אנקותיו של ערן הלכו והתגברו ושנינו היינו על פי התפוצצות. עיסוי הדגדגן הביא אותי לבסוף לגמירה חזקה ותוך כדי גלי האורגזמה הבלתי נפסקת, הרגשתי כיצד הזין של ערן משגר כמות עצומה של זרע שניתזה עמוק לפי. המשכתי לינוק ולסחוט את האבר הנפלא, תוך שאני בולעת כל טיפה עד שלא נותרה אף אחת בקנה... זו הייתה סיומה הנפלא של האפיזודה הראשונה ביננו.

לצערי חזרתי הביתה וערן נסע לאשתו ולילדיו וחוויותיו עמו. פגישתנו הבאה התרחשה לאחר מספר ימים, בסיומה של ישיבת מורים מייגעת ומשעממת שהסתיימה בסביבות השעה תשע בערב. התחמקתי בשקט למכונית ושל ערן שכבר המתין בה בסבלנות כאשר המנוע פועל. נסענו לאזור שמם בפאתי העיר והתמקמנו כך שאף אחד לא יוכל להפתיע אותנו. בלי להמתין הרבה ותוך נשיקות עמוקות, התפשטנו לחלוטין. ערן, שהיה "חייב" לי מהפעם הקודמת, לא התמהמה ותוך מעבר רטוב עם פיו ולשונו, עבר לפטמותיי אותן מצץ היטב ולאחר מכן דרך בטני, המפשעה וחלקן הפנימי של ירכי, הגיע אל פתח אבר מיני שנפתח כלפיו, לח ורטוב. הוא החל בליקוק ומציצת השפתיים החיצוניות ומשם לפנימיות ולדגדגן, כאשר הוא מעניק תשומת לב מיוחדת לכל חלק וחלק. הרגשתי כאילו אני מוכה בשוקר חשמלי, אך הזרמים היו מענגים עד כדי טרוף. בשלב זה השתוקקתי. לקבל בתוכי את אברו הגדול ללא שהיות. כהקדמה חפנתי את אשכיו בידי האחת ובשנייה ליטפתי את הזין והענקתי לו מציצה ארוכה מתוך רצון לענגו היטב וכאשר הרגשתי שהוא מוכן, עליתי קצת למעלה ובידי כיוונתי אותו את החור המוכן וערן הכניס אותו לתוכי לכל עומקו. דחפתי את האגן קדימה על מנת להרגיש כיצד הזין הנפלא הזה ממלא את כולי ותוך זמן קצר ביותר גמרתי פעמים תוך השמעת קולות רמים של הנאה. הזהרתי את ערן מראש שלא יגמור בתוכי כי אינני נוטלת כדורים ואכן לקראת הסוף הוא שלף אותו החוצה וזה הזדקר בחדוה מול פני. לא היססתי ובלעתי אותו עמוק תוך יניקה חזקה וכמובן שהוא גמר בחדוה ישר לתוך פי המזמין והכל נבלע עד הטיפה האחרונה. הטעם היה נפלא!

כמובן שאחרי מספר ימים שוב המציא ערן מפגש מורים שהפך לקוד המפגשים ביננו. נסענו לאותה נקודה. הפעם כבר לקחתי מראש כדורים נגד הריון, על מנת לא להשבית את השמחה. אחרי שהתפשטנו במכונית, תוך שאנו מענגים אחד את השנייה, התחלנו בדיון על מהות יחסי המין. זה התחיל כאשר הייתי בעיצומה של מציצה עמוקה כאשר הצלחתי להחדיר את כל הזין של ערן לתוך פי וכלום לא נשאר בחוץ. הצלחתי אפילו ללקק אותו היטב במצב זה. לפתע ערן אמר שאני כוכב בביצוע. הוצאתי אותו לאט לאט עד שיצא לגמרי מפי ואמרתי שגם אחרות בוודאי עושות זאת באותה מיומנות. הוא התנגד והסביר לי שאין מה להשוות ושאני כוכב. דבריו ריגשו אותי ביותר והרגשתי שאני צריכה לחוש את הזין שלו עמוק בתוכי. הסתובבתי בגבי אליו והתיישבתי על האיבר הנפלא שמילא כול חלל שבי. התחלתי לנוע מעלה ומטה וחשתי שאני עומדת שוב בפני סדרת גמירות שלא אחרה לבוא. אחרי הכף הנהדר והניתוחים המלומדים אחריו, ערן הסביר לי את אחד מסודותיי המושכים והמלהיבים. היכולת שלי לגמור מכל פעילות מינית כגון חדירה, מציצה, עיסוי ליטוף ומה לא. הוא סיפר לי שמניסיונו, נשים רבות אינן יכולות להגיע כלל לאורגזמה או בקושי רב, מה שמציב אתגרים בפני הגבר שלא תמיד הוא יכול לעמוד בהם... מרוב קשקושים התחלנו להתחרמן שוב, ולפי הנחיתו של ערן, נשכבתי על המושב האחורי של במכונית כאשר ברכי כפופות לכוון החזה. ערן עבר לעמידת צפרדע מחוץ לדלת האחורית והעניק לי לכוס הרטוב שלי ליקוק מדהים לכל הכיוונים ואז טיפס מעלה וחדר לתוכי בכל הכוח כאשר הוא נע פנימה וחוצה ואני דוחפת את האגן לקראתו בעוצמה לא פחותה. שנינו גמרנו בצעקות גיל שכנראה הבריחו את כל הצפרדעים והעופות מהשלולית הקרובה...

כך התנהלו מפגשינו תקופה ארוכה, עש שיום אחד עשיתי את חשבון הנפש שחוץ מכף, לא יצא מזה שום דבר. למזלי פגשתי בחור נפלא בן גילי, שהתעניין בנושאים אחרים מלבד מין. נישאנו אחרי מספר חודשים וערן המשיך בדרכו לכיבושים נוספים, כהרגלו.

התכנים הבאים מאוד יעניינו אותך!

  • בת 24 ומכורה לכניעות

    נתי, בת 24 ומכורה להיות נשלטת. "אין גבולות, אפשר הכל", היא אמרה לי.

  • האפי אנדינג

    השנה היא 2014, אני ואשתי נשואים טריים, מחפשים יעד חם ואטרקטיבי לירח הדבש שלנו. אחרי שבועיים של מחקר מעמיק מחליטים שטסים

  • השכנה שלי מצרפת חלק א'

    תקופת הקורונה הייתה מטורפת לכולם, אבל חיי המין שלי היו מטורפים ברמות שלא ניתן לתאר. כל ערב הייתי שוכב עם מישהי אחרת, עד

השארת תגובה