Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

מסיבות סקס - let's get the party started

בעידן המודרני של פתיחות מינית והמון חשיפה בערוצי התקשורת, מדי פעם צץ איזה כתבה על קיום מסיבת סקס בלוקיישן מטורף עם כמה ידוענים. אז אנחנו כאן בlove pleasure רוצים קצת לעשות סדר ולהסביר מה זה מסיבות סקס, למי זה מתאים, היכן ניתן למצוא וכמה זה עולה.

אז קודם כל, מה זה בכלל מסיבת סקס?

שבוע שעבר שלחנו את חברת הצוות שלנו איריס למשימה מיוחדת לברר לנו איך נראה מסיבת סקס. נרשמנו מראש לאחד האתרים הידועים ברשת וקיבלנו אסמס עם הפרטים הבאים: "הרשמתכם בוצעה בהצלחה, כתובת ושעה תמסר בקרוב לזמן המועד". איריס קיבלה בבוקר שישי את הפרטים הנ''ל: "אזור התעשייה ראשון לציון רחוב___ ומספר __ , בשעה 22 כניסה". חלקכם אולי מופתעים, אבל כן כמעט בכל אזור תעשייה שמכיל מספר מועדונים יש ליין מיוחד למסיבות סקס או חילופי זוגות. בדר''כ כניסה לנשים אינה עולה כסף, במידה ואתם מגיעים כבני זוג, אז הגבר משלם כניסה הכוללת 2 צייסרים על חשבון הבית בעלות ממוצעת 80-100 שקלים (מאוד תלוי בהפקה- זה עלול להגיע גם לסכומים של 150-250 שקלים). מה שאיריס אהבה באירוע זה שלא ניתן להיכנס כבודדים (למעט נשים). גברים מחוייבים להגיע עם נשים ולא ניתן להיכנס ללא בת זוג. האכלוסייה ססגונית במיוחד וניתן לראות את כל פלחי האוכלוסייה בישראל – בני 20 ועד גילאי 60. כבר בכניסה למועדון הכל נראה כל כך טבעי וכולם כל כך יפים עם ביגוד נהדר.

מה המסיבה כללה? 

המועדון כלל שתי קומות: קומה ראשונה קומת ריקודים מטורפת. דיגי מנגן בלי הפסקה מחצות ועד הבוקר. כל סוגי המוזיקה ובעיקר מיינסטרים מודרני. בקומה השנייה והחשוכה יותר שם מתבצע כל מה שחלמנו: מוזיקה רקע, מיטות מפוזרות ברחבי הקומה, מתקני סאדונדנדות סקס ותאים פרטיים. בקומה היה בליינים עם גיוון מיוחד: סטרייטים, גייז ולסביות. בחצות היה ניתן למצוא בודדים שמקיימים יחסי מין אך לקראת השעה 3, ברגע שהאלכוהול זורם כולם נפתחים וניתן לשמוע קולות גניחה מכל עבר. חלק מהאורחים רק מסתובבים ובוחנים את התנוחות השונות, חלק מצטרפים לאורגיות וחלק עושים ביד על כל הנעשה. נכון, נשמע קצת מוזר אבל ברגע שנכנסים לאווירה ויש קצת אלכוהול בדם אז הכל מרגיש כל כך אמיתי וטוב. כבר בקומת הריקודים היה ניתן להבחין בריקודים צמודים, זוגות שמתנשקים ודוחפים ידיים ולאט לאט יותר ויותר זוגות עולים ביחד למעלה.  

הנאה ללילה אחד, מה רע בזה? 

איריס הכירה את איתי, הייטקיסט צעיר בגילאי ה-30. איתי התוודה בפנייה שהוא הגיע עם אשתו אבל הם כבר שנתיים במערכת יחסים פתוחה ואשתו מרשה לו לקיים יחסי מין עם נשים אחרות רק במסגרות של חילופי זוגות. איתי ציין שהוא ואשתו נוהגים להגיע אחת לחודש לליין של חילופי זוגות. תחילה הם היו מאוד סגורים ובדר''כ רק צופים מהצד. עם הזמן הפתיחות הגיעה, ואיתי התחיל להכיר נשים שונות וקיים איתם סקס כאשר אשתו צופה בו מהצד. מה שהיה מוזר בעבר היום כבר רגיל לגמרי. רק צריך לצאת מקיבעון מחשבתי ועולם חדש של מין יתגלה מולכם.

אז למי זה מתאים?

ניתן למצוא בני זוג המכונים "סווינגרים", בעיקר זוגות אשר הגדירו את מערכת היחסים שלהם כפתוחה. קבוצות שונות של חברים ובנות זוג. יש גיוון אדיר במבחר הבליינים: רווקים ורווקות, גרושים גרושות, הייטקיסטים, אומנים, אושיות אינסטגרם ועוד. פשוט קבוצות של אנשים שרוצים לעשות כיף ולהוסיף פלפל לחיים המיניים שלהם.

היכן ניתן למצוא מסיבות סקס ואיך נרשמים?

מאוד תלוי בסוג הקהילה אליו אתם משתייכים. במידה ואתם מקהילת הגייז אז ניתן למצוא מסיבות סקס דרך קבוצות הפייסבוק והטלגרם. במידה ואתם בני זוג במערכת יחסים פתוחה ניתן למצוא קבוצות סגורות בפייסבוק ובטלגרם כמו "סווינגרס ישראל" או קהילת "ספייסימיץ' ישראל". בנוסף קבוצות פוליאמורים ניתן מצוא בעיקר בטלגרם. כמו כן יש המון מסיבות סקס פרטיות אליהם מוזמנים בדרך כלל מעגל סגור של אנשים.

לעוד מאמרים בנושא ניתן לקרוא את המאמר בנושא חילופי זוגות וסקס ישראלי 

אוהבים לראות אחרים עושים מסיבות סקס בלייב? ממליצים לכם להתרגל להתמכרות החדשה שלכם - מצלמות סקס!