Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

כל מה שאתה צריך לדעת על ויאגרה

כיום שאלה עיקרית שמעסיקה את הגברים זה האם הם מגיעים לזקפה המירבית שהפין יכול לספק להם ללא שימוש בתרופות או תוספים שונים.לכן רובם פונים לקבלת עזרה באמצעות ויאגרה. הויאגרה מועילה ל-80% מהגברים שסובלים מחרדת ביצועים ול 66% גברים שסובלים מבעיות זיקפה. אחד הגורמים המרכזיים שמשפיעים על חוזק הזקפה הינו חוסר בזרימת דם.
במאמר היום נדבר על הנושאים הבאים:
מהי ויאגרה?
יתרונות וחסרונות לשימוש בויאגרה
סוגי ויאגרה
מזה "קמגרה"
מהיכן ניתן להשיג ויאגרה?
עובדות וטיפים לשימוש בטוח בויאגרה
 

מהי ויאגרה?

אז קודם כל נתחיל בשאלה מהי ויאגרה ולכמה זמן זה משפיע על זיקפת הפין? אז ויאגרה בעצם מטפלת בבעיות זקפה על ידי שיפור זרימת הדם לפין. ויאגרה נצרכת ע''י נטילת כדור דרך הפה ולאחר מכן הגוף סופג במהירות את הויאגרה. ריכוז הויאגרה מגיע לשיא בדרך כלל בסביבות חצי שעה עד שעתיים מרגע צריכת הכדור. טבליות הויאגרה מגיעות במינונים של 25, 50 או 100 מיליגרם. מומלץ לא לעבור את כמות ה100 מיליגרם על מנת להישמר ולהפחית את הסיכוי לתופעות לוואי. לאחר נטילת הכדור, הגוף סופג את הויאגרה ושיא הזקפה מגיע לאחר שעה. לכן מומלץ לצרוך את הכדור שעה לפני קיום יחסי מין. תפקוד לקוי של זיקפה הינו מצב שכיח בקרב זכרים וכמעט כשני שליש מהגברים סובלים מבעיות זקפה במהלך החיים. את הויאגרה ניתן לצרוך לפני ארוחה או אחרי. מומלץ לא לשלב ארוחת עתירת שומן היות וזה עלול לעכב את הספיגה בגוף ולהשפיע על רמת הביצועים של הפין.

אז איך בעצם נוצרת זקפה ?

במהלך ההתעוררות המינית, העורקים המובילים לפין מתרחבים, ומתאפשר זרימה גבוהה יותר של דם. לעומת זאת הורידים המובילים את הדם מהפין החוצה הופכים לצרים יותר. לכן זרימת הדם לתוף הפין גבוהה יותר מזרימת הדם מחוץ לפין גורמים לו להתקשות וכך נוצרת זקפה.
ויאגרה יכולה לעבוד רק במהלך גירוי מיני. כאשר הגבר לא נמצא בפעילות מינית, ויאגרה לא יכולה לגרום לזקפה.
חשוב להדגיש, אם גבר חווה בעיות זיקפה באופן תדיר, עליו להתייעץ לרופא ולקבל טיפול מתאים. רופא יכול לספק הדרכה מתאימה ולהתאים טיפול מיטבי למטופל על מנת להפחית את הסיכון לתופעות לוואי.
 

יתרונות וחסרונות לשימוש בויאגרה

יתרונות לשימוש

  • ניתן לקחת את זה חצי שעה עד שעתיים לפני קיום סקס – השפעה מהירה וממוקדת.
  • הגברת הזיקפה לרמת קשיות שלא הכרתם מה שהופך את הסקס לטוב יותר ומספק יותר.
  • השפעות הויאגרה מתפוגגות לאחר קיום יחסי המין – לאחר זמן קצר מסיום מהמין, הפין חוזר למצב רגיל.

חסרונות לשימוש 

  • זקפה שלא נעלמת – "פריאפזם", אם לאחר 4 שעות הזקפה אינה נעלמת, יש לפנות לטיפול רפואי דחוף על מנת שלא יגרם נזק ארוך טווח לפין.
  • אובדן שמיעה פתאומי או ירידה בכושר השמיעה.
  • אובדן ראייה פתאומי
  • שימוש בויאגרה עלול לגרום לתופעות לוואי לכן חשוב להתייעץ עם הרופא לפני השימוש. תופעות הלוואי הינן נדירות, וכוללות את הדברים הבאים:
 

סוגי ויאגרה

יש ארבע תרופות פופולריות לטיפול בבעיות זקפה וכולן מכילות מעכבי PDE5, חומר אשר גורם להרפיית השרירים והגברת זרימת הדם בגוף. התרופות הינם: ויאגרה, סיאליס, לויטרה וסטנדרה. כולם מאושרות ע''י מינהל המזון והתרופות -FDA ותפקידן דומה – חיזוק והגברת זרימת הדם לפין ויצירת זקפה חזקה.
מי שנותן את ההבחנה במה להשתמש הינו רופא בלבד ולכן במידה ואתם וסבלים מזקפה חלשה נא לגשת לקבלת טיפול דרך רופא. ההבדל העיקרי בין התרופות הינם המינון ההתחלתי וזמן לקיחת הכדור לפני קיום יחסי מין.

מה זה "קמגרה" ?

ובכן, קמגרה הינו ג'ל מאכל אשר מגיע בטעמים שונים, מיועד לטיפול בבעיות של חשק מיני וטיפול בבעיות זקפה בזמן קצר מאוד. הגל מאפשר ספיגה מהירה יותר מכדור לכן ההשפעה של קמגרה תהיה מהירה יותר מויאגרה.
מדוע גברים משתמשים בקמגרה?
הקמגרה מעניקה מענה יעיל במיוחד לחיזוק זקפה, ובנוסף ניתן להשיג את הג'ל ללא מרשם רופא. יש שירות מהיר בארץ ממספר חברות פרטיות לאספקת הקמגרה עד לפתח הבית. גברים אוהבים להשתמש בג'ל זה היות ואין צורך בפגישה עם רופא ורישום בתיק הרפואי. חשוב לציין שגם לקמגרה יש תופעות לוואי, אמנם נדירות אך יש להיזהר ולא להשתמש שנית במידה ומופיע התסמינים הבאים: כאבי בטן, כאבי ראש, איבוד שמיעה פתאומי, איבוד ראייה או סחרור. במידה וצרכתם את הקמגרה והינכם סובלים מאחד מתופעות הלוואי הנ''ל, נא לגשת לקבלת טיפול רפואי ולהפסיק לצרוך את הג'ל שנית.

מהיכן ניתן להשיג ויאגרה?

תחילה, ניתן לקבל מרשם רפואי באמצעות קופות החולים ולאחר התייעצות עם רופא. בנוסף ניתן להשיג ויאגרה בהמון מקומות פארם ללא מרשם רופא. ניתן לגשת לרוקח ולשאול אודות תכשירים ותחליפים.

עובדות וטיפים לשימוש בטוח בויאגרה:

ויאגרה מגיעה במינונים שונים

חשוב להדגיש שוב פעם שהויאגרה מגיעה בטבליות של 25, 50 ו100 מ''ג. המינון המומלץ הרגיל בדרך כלל על ידי רופאים הינו 50 מ''ג. הרופא עשוי לשנות את הכמויות בהתאם למצבך הרופאי. בכל אופן לא מומלץ לצרוך מעל 100 מ''ג

זה לא תמיד עובד בפעם הראשונה

על מנת שתוכלו להנות מזקפה חזקה, חשוב לשלב עם זה גירוי מיני. הכדור עלול שלא להשפיע בפעמים הראשונות לנטילה, ולכן יש לנסות שתיים או שלושה ניסיונות כדאי לבדוק את ההשפעה. בנוסף גירוי הפין על ידי אוננות יגביר את הסיכוי לקבלת זקפה חזקה.

שלבו משחק מקדים חצי שעה לאחר נטילת הכדור

מומלץ לשלב משחק מקדים ועינוג אוראלי ע''י בת הזוג ושימוש בתנוחות שונות כמו 69. עינוג מיני יגרום להתעוררות ולאחר שעה מנטילת הכדור הזקפה תגיע לשיא החזקה ואז תהיו חמים ביותר לסקס פרוע ומספק.

קחו את הכדור על בטן ריקה ובין ארוחות

על מנת להנות מספיגה מהירה ואיכותית מומלץ לקחת את הכדור על בטן ריקה. הספיגה המהירה תגרום לרפיון שרירים ולהגברת זרם הדם בגוף עד להגעה לפין. במידה ואכלתם, עדיף לא לשלב ארוחה עתירת שומן היות וזה יעכב את ספיגת החומר בגוף.
 

לסיכום

במידה ואתה חווה ירידה בחשק המיני וסובל מבעיות זקפה, הויאגרה יכולה להוות פיתרון מעולה להחזרת הגבריות במיטה. ברגע שהפין עומד בחזקה, החדירה לאיבר המין של הבת הזוג יכול להיות חוויה מהנה ומספקת יותר. כדאי להיוועץ עם רופא ולקבל טיפול מותאם אישית לצרכייך לפי מינון נכון. אבל כדאי להכיר שבמידה ואינך רוצה לקבל מרשם רפואי יש המון תרופות חלופיות שאינן דורשות מרשם וניתן לקנות באמצעות פארמים או חברות פרטיות. ברגע צריכת הכדור יש לשים לב לתופעות לוואי, במידה ויש אחד מהתסמינים שמוזכרים לעיל, יש לגשת לקבלת טיפול רפואי ולהימנע משימוש חזור עד לקבלת הדרכה מתאימה מרופא. במהלך הזקפה החזקה אנחנו ממליצים לכם לשלב מין אוראלי ואף אנאלי על מנת להנות מחוויה מטריפת חושים ואורגזמה טובה. בנוסף הזקפה החזקה תאפשר לכם לקיים יחסי מין בתנוחות מיוחדות ואף מגוונות כאשר הפין עומד כל כך חזק וטוב.
תהנו!