Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

עולם השליטה הנשית

עולם השליטה הנשית אולי רק פנטזיה לחלק מכם, אבל זה תחום מאוד מסקרן גם בעולמות האינטרנט וגם במציאות. מה זה בעצם אומר שליטה נשית, ולמה זה כל כך מושך גברים להיות כנועים?

שליטה נשית באה לידי ביטוי לעתים קרובות בשילוב עם כמה מהאקטים הקינקים הנפוצים ביותר בעולם ה-BDSM, כמו משחקי שליטה, שעבוד, השפלה או כל תרחיש אחר שמדגיש את כוחו של השולט.

הרבה אנשים ששומעים את צמד המילים "שליטה נשית" ישר חושבים על איזו מלכת סאדו מאזו, לבושה בעור מכף רגל ועד ראש, מחזיקה שוט וגוררת גברים זוחלים ברצועות אבל זה לא חייב. זו יכולה להיות גם אישה שלבושה כמו אלה יוונית בחלוק שלה, מוקפת בקבוצת מתחננים מסורים שמביאים לה אוכל ומשפשפים את רגליה. שליטה נשית פשוט מעמידה נשים בעמדת כוח ומקימה מרחב לאנשים לסגוד ולהרים להן. הפופולריות של שליטה נשית נובעת מכל מיני סיבות, כניעה לדוגמא, יכולה להגשים רצונות ארוטיים לשרת, חילופי כוח בין זוגות יכולים להיות מאוד מרגשים ולעזור לבני או בנות הזוג להרגיש יותר בטוחים ומועצמים.

כמו כן, יש אנשים רבים שמשגשגים בתפקידים בהם הם מובילים והכנסת הכוח לחיי המין שלהם – יכולים לייצר דברים חדשים ומרגשים.

מכיוון ששליטה נשית כוללת מגוון רחב של סצנות, קינקיות ופנטזיות אירוטיות, אין מפגשי שליטה זהים לחלוטין. המכנה המשותף היחיד הוא שבכל סצנת שליטה יש אישה / קויר  כדומיננטית.

אם אתם סקרנים לגבי BDSM, אנחנו מציעים לכם לקרוא את הכתבה שכתבנו בנוגע למשחקי שליטה.

BDSM

נתחיל מהבסיס, מה זה דומינטריקס?

דומינטריקס זו בעצם אישה/ קויר, השולטת פיזית ו/או פסיכולוגית בבן זוגה, הידוע בדרך כלל בקהילת ה-BDSM כ"כנוע".

11 טיפים אם אתם רוצים להיות הדומיננטיים במשחקי השליטה

א' ב' של ג' ד' – הסכמה

לעולם אל תניחו שקיימת הסכמה. הסכמה חייבת להינתן באופן חופשי וברור. אדם שיכור או מחוסר הכרה אינו יכול להסכים לאקט שכזה. גם כשאתם במהלך האקט עדיף לבדוק מדי פעם כדי לוודא (על אחת כמה וכמה אם מדובר בפעם הראשונה שלכם).

גבולות

דבר ראשון לפני שנעסוק בכל סוג של משחק BDSM, חשוב לדבר עם בן הזוג שלך על הגוף, הרצונות והגבולות המנטליים או הרגשיים שלכם. בשיחה הזו, רצוי לקבוע מילים בטוחות – (שמות של צבעים / או מילים שיהיה קל להבין) או לחלופין להסכים על כל מיני סימנים לא מילוליים כדי לא לעצור את האקט לגמרי.

שפת גוף

שימו לב לשפת הגוף של הצד השני. כשלוקחים על עצמכם את תפקיד הדומיננטי, בן הזוג שלכם סומך עליכם שתגרמו להם להנות ותשמרו על הבטחון שלהם במהלך האקט. כבדו את התפקיד העוצמתי הזה על ידי קריאת התגובות של בן/בת הזוג שלכם במהלך האקט, והגיבו בהתאם.

נסחו רשימה

תעברו יחד על הדברים שאתם לא מרגישים בנוח איתם. אפשר אפילו ליצור מסמך כתוב המתאר מה אתם רוצים לנסות, כולל את הגבולות שלכם. זה יכול להיות משחק תפקידים שאתם רוצים לנסות, כל מיני הקנטות למיניהם, תחפושות, שימוש באביזרי BDSM מסוימים. הסיעור מוחות הזה יכול לדייק את האקט שלכם. 

כנסו לדמות

חפשו סרט, דמויות, תקופה שמעניינת את שניכם ותבנו את הפנטזיה בצורה מסודרת. אנחנו היינו מציעים ממש להשקיע (לא ברמת התפאורה בחדר) אבל ברמת הלבוש/ תחפושת, זה יכול ממש להכנס לדמות.

תבחרו משהו שגורם לכם להרגיש עוצמתי, בין אם זה מחוך, מכנסיים מעור, הלבשה תחתונה עם רצועות או כל דבר אחר. אולי אפילו תרצו לבחור שם ותואר דומיננטי (כגון – מלכה, אלה, מפקדת וכדו') כדי לגלם הכי טוב שאפשר את האלטר-אגו שלכם.

BDSM

שחררו מהציפיות

דווקא באקט הזה שחררו מהמין הרגיל שאתם מכירים. במקום להתמקד במין רגיל ובאורגזמות שעליהם אנחנו חושבים בדרך כלל בסקס, צרו מרחב בטוח למשחק, פתיחות והנאה. הסרת חלק מהציפיות הקשורות בדרך כלל לקיום יחסי מין מפנה לגלות דברים חדשים.

היצמדו לתסריט

כחלק מהדינמיקה של שליטה וכנוע, רוב האנשים לא עוסקים בשום משחק שלא סוכם עליו לפני האקט. זה חשוב אם רוצים באמת להרגיש את המשחק.

אם אתם במקרה חובבי סרטי סקס שכוללים שליטה נשית, תדעו שזה הז'אנר האהוב עלינו.

השתמשו באביזרי מין

למדו כיצד להשתמש באביזרי מין. אם אתם מעוניינים במשחקי שליטה וכנוע, אתם יכול לשלב צעצועי מין ואביזרים כמו שוטים, אזיקים, רצועות אשר מספקים את הריגוש הנכון מבלי להסתכן בכאב או נזק רציני. לפני הוספת אביזרים לאקטים, ודאו שאתם יודעים בדיוק כיצד להשתמש בהם. ממליץ להתחיל עם אפשרויות מתונות יותר כמו כיסויי עיניים, אזיקים, שוטים עדינים ומשם לאט לאט להתקדם.

BDSM

השתמשו במספרי בטיחות

תמיד יש להצטייד במספרי בטיחות בהישג יד. לפעמים חבלים נקשרים או עוברים למקומות מסוכנים יותר במהלך המשחק. זו הסיבה שחיוני להחזיק מספרי בטיחות בהישג יד אם אתם משתמשים בחבלים תוך כדי האקט. גם אם לעולם לא תשתמשו בהם, הם יכולים לעזור לבן הזוג שלכם להירגע, במקום לדאוג לסיטואציית חנק אפשרית.

מים מים מים

שמרו מים בהישג יד. כמו בכל פעילות גופנית מאומצת, חשוב לשמור על לחות. זה חשוב במיוחד אם אתם לובשים בגדים או אביזרים כבדים (כמו עור). אגב, מים יכולים גם הם להפוך לחלק מהמשחק, משאירים לכם את היצירתיות.

הכניסו רגש לאחר האקט

אל תדלגו על השיחה שאחרי. השיחה שאחרי זה החלק שבו אתם יוצאים מהדמות ומסיימים את "המשחק" שבו אתם יכולים להביע הערכה זה לזה, לדבר על הדברים, למשב אותם ומשם להבין אם הדבר היה טוב או לא. בעקבות כל חווית BDSM כזו או אחרת רצוי להקדיש זמן להיות קצת עדין עם בן / בת הזוג; קצת חיבוקים, שיחות, נישוקים ורגש.

BDSM

 

חברים וחברות יקרים, מקווים שהחכמתם. תחום ה BDSM הוא תחום מאוד חזק שמעניין הרבה אנשים ברחבי העולם, חלקם עושים את זה על בסיס יומי. אם אתם נמנים על האנשים שמחפשים ללמוד עוד על התחום היינו ממליצים לכם להכיר אנשים שכבר נהנים מסגנון חיים זה. רצוי למצוא שאתם מרגישים בנוח איתו שיכול לעזור לכם לנווט בסצנה ולאמץ את השיטות הבטוחות והבריאות ביותר.

בצעו תמיד מחקר ונקטו אמצעי זהירות נוספים כאשר אתם עושים כל דבר שעלול להיות מסוכן כגון הצלפות, שעבוד, חניקות, קשירות ועוד כל מיני דברים מעניינים. מהלך אחד שגוי ובן זוגכם עלול לסיים עם פציעות לא עלינו! אז שימו לב והכי חשוב תהנו ותפרצו גבולות!

BDSM