Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

לזיין את עורכת הדין שלי

עורכת הדין הכי כוסית במשרד

בוקר רותח ביוני, בדיוק מכרתי את אחת הדירות שלי וקבעתי פגישה עם אחת העורכות דין של אחד המשרדים הגדולים בארץ. המשרד כמובן בתל אביב, הצלחתי איכשהו להשתחל לחנון ויצאתי מהג'יפ שלי הישר למשרד הקריר. כאשר נכנסתי פנימה קיבל את פניי ג'נטלמן צעיר, הודעתי לו מי אני והוא ביקש ממני לחכות עד שעורכת הדין תתפנה. חיכיתי בחוסר מעש במשך כמה דקות עד שלפתע הגיעה אליי עורכת דין ברונטית, צעירה וחייכנית - "בוקר טוב אמיר אני שובל ואני אשמח לסייע".

עיניה הירוקות נצצו כשהן פגשו את שלי. לא ממש יכולתי לשפוט את גילה. היא הייתה רזה ולבשה חצאית וז'קט שחורה במראה מקצועי עם חולצה לבנה מתחתיה. כפתורי החולצה נמתחו על גבי צמד שדיים חצופים. היא הבחינה במבט שלי ואני הרגשתי שהיא קצת עצבנית כשהיא כיוונה אותי למשרד שלה. היא ביקשה את הרשיון שלי והלכה לצלם אותו, זה נתן לי קצת זמן לבהות לה בכל האזור האחורי של הגוף שהיה חטוב וקופצני עם נעלי עקב גבוהות. היא הסתובבה לאחור ותפסה אותי מסתכל. הסטתי את מבטי, קצת נבוך מכך שנתפסתי בוהה. בזמן שהיא החתימה את הניירת שלי היא לא הוציאה יותר מידי מילים מהפה ותוך זמן קצר התהליך הושלם והיא החזירה לי את הרשיון, כשלקחתי אותו מהידיים שלה, עינינו דיי ננעלו.

היא לקחה נשימה עמוקה והציצה לעבר דלת המשרד שלה, לכאורה מוודאת שהיא סגורה. "תשמע, אתה לא הבחור היחיד שבהה בי. זה קורה מדי יום. אבל, אני חייבת רגע להבין - אתה נשוי. כלומר... אלוהים, אני סליחה..." היא גמגמה.

חשבתי מה להגיד לה, היא לא ידעה שאני ואישתי בנישואים פתוחים, עבר זמן מה מאז שהוספתי בחורה חדשה לתערובת שלנו, ולמעשה השתכנעתי שאני לא צריך להרחיב את רשימת החברות שלי למשחק עוד יותר. אבל, היה משהו בבחורה הזו. משהו אמר לי שמסתתרת מאחורי הבגדים האלה אישה חולת נפש וזיון עוד יותר משוגע.

אז הלכתי על זה. הסברתי שלאשתי ולי יש הסדר, ואנחנו אוהבים לשחק עם אחרים לפעמים.

"אוי זה מפתה. אבל, אני אם חד הורית אז אני לא בטוחה עד כמה זה יסתדר...". קולה ירד כשהיא עצרה לרגע לפני שהציעה "אולי, אתה יכול פשוט לבוא לארוחת ערב או משהו ונוכל לראות לאן זה הולך?" עיניה התכולות שלה בהו עמוק לתוך שלי כשהיא נשכה את שפתה בעצבנות. הרגשתי את הלב שלי דופק ואת הדם שלי זורם. "את חושבת שיום שלישי הבא יעבוד?" דחפתי בזהירות מכיוון שיום שלישי היה היום בשבוע שבו אישתי ואני הולכים לאחרים. "אני אנסה להשיג בייביסיטר" היא הסכימה.

נישואים פתוחים זה ה-דבר

היא החזירה לי את הניירת שלי בתיקיית מנויילנת ואני יצאתי מהמשרד עם זין זקור מתחרט שלא זיינתי אותה בשירותים של המשרד. כשהגיע יום שלישי, עבדתי בבית. בשעות אחר הצהריים המאוחרות, פניתי לכתובת שהיא שלחה לי בהודעה. זו הייתה דירה אלגנטית בסגנון לופט בקומה העליונה של בניין בתל אביב. כששובל פתחה את הדלת, היא נראתה שונה מהפגישה הראשונה שלנו. חלף הלבוש העסקי הרשמי, ובמקום זאת היא לבשה חולצת טריקו לבנה פשוטה ומכנסיים קצרים מאוד בצבע אפרסק. היא חייכה בעצבנות כשהזמינה אותי להיכנס. הדירה הייתה בעיצוב תעשייתי, היא עוצבה עם ריהוט מודרני עם קווים נקיים. שמתי לב לילדה - כנראה בתה של שובל משחקת בסוני על הספה. שובל עקבה אחרי עיניי ואמרה בשקט "כן, לא הצלחתי למצוא בייביסיטר, אז תזכה לפגוש את הבת שלי כבר. מקווה שזה לא יפחיד אותך." היא פנתה לבתה, "זו אגם. אגם, זה..." היא עצרה, להרגשתי היא לא ידעה איך לתאר אותי.

אגם הפילה את השלט על הספה וקפצה ממקומה ישר אליי, היא מיד כרכה את ידיה סביבי בחיבוק. "אמא לא יכולה להפסיק לדבר עליך, על איך אתה הולך..." "אגם, שקט!" שובל העירה לה. עד מהרה התיישבנו שלושתנו ונהנו מארוחת הערב ששובל בישלה. התברר שיש לה כישורים קולינריים מצוינים. אחרי ארוחת הערב, התכרבלנו על הספה כדי לצפות בסרט בנטפליקס. שובל ישבה באמצע. היא הביטה בי בעצבנות ולחצה את ידי. נראה היה שמשהו מציק לה. אחרי שהסרט הסתיים, שובל אמרה לאגם ללכת להתכונן לשינה. ברגע שאגם נעלמה לחדר האמבטיה, שובל הסתובבה אליי ושתלה נשיקה לחה על שפתיי. היא שילבה בעדינות את לשונה על שפתי. היא עצרה. "אני רוצה שתישאר הלילה אבל אתה חייב להבטיח שזה לא חד פעמי." נזכרתי שראיתי רק מיטת קינג סייז אחת, אז שאלתי "אבל מה עם אגם?" "רק תבטיח לי!" היא חזרה ואמרה. "אני מבטיח. אבל..."

היא עלתה על ברכיי תוך כדי שהיא מנשקת אותי שוב. הידיים שלי חפנו בעדינות את ישבנה, רגעים ספורים לפני שהיא הדפה את ידיי. "עדיין לא!" היא לחשה באי רצון. הייתי מבולבל אבל חשבתי שאתן לה להוביל את הדרך.

סוף סוף מישהי שאוהבת לבלוע

עד מהרה הגיחה אגם מהשירותים, עטופה במגבת. היא צנחה על הספה לידי כשהיא מצחצחת את שינייה בזמן ששובל נכנסה לחדר האמבטיה. "אז אתה נשאר כאן?" שאלה אגם בסקרנות. "כן, אמא שלך ביקשה ממני. זה בסדר מבחינתך?" אגם הנהנה בהתרגשות. תוך דקות ספורות גם שובל הגיחה מהשירותים בחלוק קצר שהציג את רגליה הדקות. צחצחתי שיניים והתקלחתי לפני שנכנסתי לבוקסר וגופיה. יצאתי מהשירותים וגיליתי ששובל ואגם כיבו את כל האורות מלבד מנורת השולחן בקצה הספה. שובל שמה מזרון לאגם במרכז הסלון וקראה לי לבוא למיטה. שובל מיד משכה את פניה לשלי ונישקה אותי. לשוננו התמסרו אחד לשני.

ברגע שובל משכה את החולצה שלי מעל ראשי ממלמלת כל מיני מילים תוך כדי שהיא עפה על הגוף שלי בהתרגשות כשידיה החליקו דרך שיער החזה שלי. היא העבירה בעדינות את ידה קדימה ואחורה. ואז שמתי שהיא יורדת עם הידיים שלה לכיוון חגורת המותניים שלי. שובל התחילה להתנשף תוך כדי שהיא שלפה את הזין הקשיח שלי מהבוקסר. "פאק זה עבה בטירוף", אמרה שובל. העפתי את השמיכה ממנה וקלטתי שהיא עירומה במיטה, זה היה מראה מלבב. עוד לא הספקתי לעבד את איך היא נראית בעירום והיא כבר ירדה למטה לביצים שלי והתחילה ללקק אותם כאילו זה גלידת גולדה. היא סובבה את לשונה על הזין שלי תוך כידי שהיא מלטפת בעדינות את כל הצינור. היא נראה שהיא יודעת מה היא עושה במיוחד כשהיא הכניסה את הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלה מבלי להסס.

שובל הוציאה את הזין שלי מפיה כשהרוק שלה טפטף על סנטרה. לא היה נראה כאילו היא עומדת להפסיק. היא הסתכלה עליי במבט רצחני ואמרה לי, אני לא עוזרת עד שאתה לא גומר בתוך הפה שלי את כל מה שיש לך בתוך שק האשכים. היא חזרה למצוץ לי את הזין והתחילה לשחק עם האצבעות שלה בתוך פי הטבעת שלי, היא הייתה כל כך מקצוענית שהמציצה שלה בשילוב עם הדיבור הזה כל כך הטריף אותי שלא היה לי ברירה אלא לפרק לה את הפה בכל מה שהיה לי.

בחורה רעבה 

כשגמרתי הסתכלתי לשובל בעיניים וראיתי את הרעב שיש לה, למזלי, הדבר לא הרתיע אותי אלא אפילו השאיר אותי חרמן. שובל טיפסה עליי, רטובה בטירוף, היא התחילה להזיז את כל הגוף עליי בצורה אירוטית, ראיתי את התחת שלה יורד ועולה והזין שלי התקשה בחזרה. שובל התיישבה עליי והושיטה יד כדי לתפוס את הזין שלי. היא הרימה את ירכיה והעמידה אותו בפתח הכוס שלה. "תשמע זה אחד העבים שראיתי" היא אמרה. לא עבר הרבה זמן והכוס שלה בלע לגמרי את הזין שלי. אני חייב להודות שזה הרגיש מדהים. היא החליקה לאט כלפי מעלה, מצפה את כל אורך האיבר שלי במיצים שלה. "אההה פאק..." היא גנחה. היא החלה להחליק למעלה ולמטה קצת יותר מהר. היא רכנה קדימה ונישקה אותי שוב. היא הביטה בעיניי ואמרה "אני דווקא אוהבת שאתה נשוי, פעם הבאה תבוא עם אישתך ונעשה כאן ערב מעניין" תוך כדי שהיא ממשיכה לנוע לאט אך בהתמדה על הזין שלי. תפסתי את ישבנה המוצק והחטוב בידיים ולחצתי בעדינות. היא המשיכה לרכוב בקצב יפה ויציב.

תוך כדי שהיא רכבה עליי ראיתי בשידה שליד המיטה פלאג אנאלי, שובל קלטה שראיתי אותו ושאלה אם אני רוצה לצרף אותו לזיון, הנהנתי והיא הוסיפה את הפלאג אנאלי, דחפתי לי את הפלאג לחור של התחת מה שגרם לה להגביר את הקצב; הייתי אחרי גמירה אז הרשתי לעצמי לזיין אותה חזק בלי לפחד לגמור מהר, שובל התחילה לצרוח ופחדתי שהבת שלה תתעורר, הפלאג בהחלט פתח לה את הצאקרות יותר מהרגיל.

לאחר הגמירה הראשונה שלה היא נראה ששובל לא מסופקת במאה אחוז, לקחתי יוזמה והתיישבתי על קצה המיטה כאשר שובל יושבת עליי עם הפנים מולי ורוכבת. הרגשתי שכל תנועה שלה שוטפת אותי ביותר ויותר מיצים, שובל רכבה עליי כל כך חזק וצמוד, השדיים שלה עם הפטמות הזקורות שלה היו צמודים לחזה שלי, והרגשתי שהיא עומדת לגמור שוב. הגמירה הזו הייתה הרבה יותר חזקה, שנינו היינו צמודים, לאורך כל הזיון החזקתי לה את התחת וחפנתי אותו הכי חזק שרק אפשר.

ברגע שהיא גמרה, היא שאלה אותי מה איתי ואמרתי לה שאני הולך לגמור בזמן הקרוב וכדאי שתחזיק אותי חזק. היא החזיקה אותי חזק ובאותו הרגע קמתי על הרגליים כאשר שובל עדיין מחוברת עליי ועוטפת אותי, השענתי אותה על הקיר הקרוב כאשר הגב שלה צמוד לקיר והרגליים הרטובות שלה עוטפות אותי. ברגע שהתמקמנו והכל היה תקין התחלתי לזיין ולהטיח אותה על הקיר, היה נראה שהיא מתרשמת מאוד ואני הרגשתי בעננים. כעבור כדקה כבר גמרתי את כל מה שנשאר בתוכי, עם רגליים רועדות וכששובל צמודה לקיר ועדיין מחבקת לי את הגוף.

השלב הבא, יהיה לזיין אותה בשירותים של משרד עורכי הדין שלה.

 

התכנים הבאים מאוד יעניינו אותך!

  • המורה ללשון והמורה לחינוך גופני

    אני מורה ללשון, בלונדינית יפייפיה בת 26, חרמנית שדלוקה על המורה לחינוך הגופני שבמקרה הוא גם נשוי ועם ילדים

  • האפי אנדינג

    השנה היא 2014, אני ואשתי נשואים טריים, מחפשים יעד חם ואטרקטיבי לירח הדבש שלנו. אחרי שבועיים של מחקר מעמיק מחליטים שטסים

  • השכנה שלי מצרפת חלק א'

    תקופת הקורונה הייתה מטורפת לכולם, אבל חיי המין שלי היו מטורפים ברמות שלא ניתן לתאר. כל ערב הייתי שוכב עם מישהי אחרת, עד

השארת תגובה