Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

להיתקע ביוון עם אחותי החורגת

חתונה מספר 2 לאבא

כשאבא שלי אמר לי שהוא מתחתן שוב קיבלתי את זה כחדשות טובות. הוא היה דיי לבד ומדוכא מאז הגירושים עם אמא שלי וכשפגש את ליאורה היא החזירה בבירור את החיוך שלו ואת השמחה שלו לחיים. זה היה ממש אחרי ראש השנה ב-2019 כשאבא שלי הציע לה נישואין והם החליטו להתחתן ביוני הקרוב. התכנון היה שארבעתנו נצא לטיול משפחתי יחד – אני, אבא שלי, ליאורה והבת שלה. הבת שלה מיקה, הייתה דיי צעירה ובאזור יוני היא אמורה להפוך לחוקית.

מפגישות שלי עם מיקה וליאורה בארוחות, הבנתי שמיקה דיי מתלהבת כי היא תהיה חוקית באופן רשמי ותוכל לשתות מבלי להתחיל לזייף תעודות זהות. התוכנית הייתה לצאת לטיול ביוון ולהסתובב בין האיים.

במהלך החודשים שלפני הטיול יצא לי להכיר את מיקה די טוב ובסופו של דבר הסתדרנו למרות כמה הבדלים די רציניים. אני הייתי בחור שאוהב טיולי חוץ, ספורט, שטח וכדו'. מיקה הייתה טיפוס של בטן גב, כאשר המטרה היא לשרוף את הגוף כמה שיותר. החדשות על נגיף הקורונה התחילו בינואר, אבל זה לא הפריע לנו בכל זאת לשמור על התכניות. החתונה התקיימה כמתוכנן כאשר למחרת בבוקר יצאנו לשדה התעופה. היה סגר באי שאנחנו עמדנו לבקר בו במאי, אבל הוא הסתיים מספיק מהר כדי שהתוכניות שלנו לא הושפעו. לא היה קל להיכנס ליוון עם כל הבירוקרטיה, אבל הכל הסתדר בשלב הכניסה, כשהגענו שכרנו בית גדול לחופשה וכעבור כמה ימים חלה תפנית בעלילה והתחיל סגר על היוצאים והנכנסים מיוון... 

טסים ליוון

הבית ששכרנו היה די מדהים, הוא היה על גבעה בסנטוריני שביוון, כל היום טיילתי, הסתובבתי עם הטרקטורון, עשיתי ספורט ימי, כאשר במקביל אבא שלי וליאורה נהנו ברחבי האי ומיקה נשרפה בשמש החמה ליד הבריכה.  לצערי ולשמחתי התנתקנו קצת יותר מידי ממה שקרה מסביבנו ברחבי העולם. זאת בהחלט הייתה הטעות שלנו- חיינו בבועת החופשה הקטנה שלנו, לא היה לנו מושג שלא רק שנגיף הקורונה לא התפוצץ אלא גם החמיר. הבנו שדברים נעשו רציניים רק כשאבא שלי סבל מכאבי שיניים והחליט לקצר את החופשה בכמה ימים וללכת הביתה. התברר שהרבה אמריקאים ניסו לצאת מיוון באותו שלב והיה עומס מטורף, אבא שלי הצליח להשיג מקומות לו ולליאורה. אני ומיקה נשארנו עד התאריך המקורי שבו תכננו לחזור. באותו אחר הצהריים שאבא שלי וליאורה טסו הלכנו אני ומיקה לחנות מקומית כדי להביא כמה דברים לבית ושמנו לב שהקונים המקומיים קונים מוצרים בטירוף. משהו בהתנהלות שלהם הדאיג אותי.

החלטתי להתנהג בהתאם, החלפתי את הסלסלת קניות ובעגלה והתחלתי לאסוף כל מיני דברים, חטיפים, מוצרי טיפוח וכמות אוכל שתספיק לכמה שבועות. מיקה קצת התעצבנה ולא הבינה למה אני מבזבז כל כך הרבה כסף אבל אני בחרתי להתעלם ממנה.

תקוע עם אחותי החורגת בסגר יווני

בדרך חזרה לדירה שלנו הלכתי גם לחנות המשקאות ולקחתי שתי קופסאות בירה, שישה ליטר וודקה, שישה ליטר וויסקי וקצת יין. ליתר ביטחון, כמובן.

החדשות באותו ערב איששו את חששותיי. יוון נכנסה לשישה שבועות של סגר. התכוונו להיסגר בדירה שלנו ושעתיים ביום יהיה מותר לצאת לפעילות גופנית או ללכת לסופר. הבנתי שהטיסה שלנו חזרה הביתה בוטלה ומשם נכנסו לטירוף של לחץ. חששנו שאנחנו נתקע ביוון למשך כמה חודשים טובים. כשהתקשרתי לאבא שלי הוא היה דיי אדיש וזה נתן לי ביטחון. כשהסתכלתי החוצה מהחצר היה די מזעזע לראות את האי המטורף הזה הופך לכלא אחד גדול. למרות שלכאורה הרשו לנו לצאת להתאמן, שכנעתי את מיקה להישאר בפנים בעיקר בגלל הרצון להימנע מבעיות עם המשטרה. כשסידרנו את הדירה אני ישנתי על הספה ומיקה הייתה המיטה. לאחר כמה ימים בסגר מיקה ביקשה ממני להחליף כי המיטה לא כל כך היתה נוחה לה.

העברנו את זמננו בשיחות רבות. זכיתי לשמוע על החוויות שלה בתיכון, הניצחונות שלה במועדון הדיבייט ועל החוויות עם הבנים והחברות שלה בבית הספר. בואו נאמר שתמימות לא נשארה לי.  בערבים ישבנו בעיקר בחוץ במרפסת, היינו יושבים ומפטפטים, שותים אלכוהול ומשתדלים להנות מהמצב כמה שאפשר. את מטלות הבית חילקנו בינינו בצורה דיי אורגנית, בשלב מסוים אפילו נשארנו בפיג'מות ומיקה מצידה כבר היתה מסתובבת בבית עם התחתונים שלה וחולצת טריקו.

אשקר אם אגיד שלא הסתכלתי על הגוף שלה שהיה מאוד מפותח ומיני, עשיתי כמיטב יכולתי לא לבהות אבל כשהגעתי למקלחת הייתי מאונן כמו משוגע. ה-31 ביולי היה יום שישי, אני ומיקה שתינו קצת יותר מהרגיל, וכשהגיע הזמן לישון היא הלכה אחרי לחדר השינה. בחוץ היה משום מה דיי קר ובדירה היה קצת קריר אז ההסבר של מיקה היה הגיוני. "זה פאקינג קר מדי בשביל לישון על הספה," היא אמרה, "מקווה שלא אכפת לך אבל אני אהיה כאן הלילה." הרמתי את השמיכה ונתתי לה להחליק פנימה. כשקמנו בבוקר התעוררתי והרגשתי את ישבנה החם של מיקה לוחץ על גופי. עברו כמה רגעים עד שהבנתי שהזין שלי יצא מהבוקסר שלי ואוחז בחוזקה במרווח הירכיים המוגן בתחתונים שלה. הייתי צריך להילחם בדחף לנסות לזיין אותה – זה לא היה פשוט. היא נעה נגדי בעדינות כשהסרתי את הזין שלי. יכולתי להשבע באותו הרגע שהיא רוצה את הזין שלי אבל הייתי חייב להגיד לאגו שלי להירגע.

קמתי מהמיטה החמה ויצאתי למטבח להכין קפה. בזמן שהקפה התבשל יצאתי למרפסת כדי לשאוב קצת אוויר קר. זה עזר לי להתעורר ועל הדרך להרגיע את הזקפה שלי. היום שלאחר מכן היה פחות או יותר רגיל. הוקל לי שמיקה לא דיברה על מה שהזין שלי עשה במהלך הלילה, אבל איפשהו רציתי מאוד לזיין אותה. בסביבות הצהריים נשמעה דפיקה בדלת מאחד השכנים שלנו. פתחתי את הדלת לאחר שחבשתי את המסכה הנדרשת באותה תקופה והבחור העליז מהדירה ליד שאל אותנו אם יש לנו קצת וודקה להביא לו כי הוא שמע אותנו אתמול במרפסת וזה עשה לו חשק. באותו לילה מיקה ואני התיישבנו לצפות ב-Sky News בעיקר בגלל שהם היו הערוץ היחיד עם חדשות נורמליות. בשלב מסוים מיקה קמה והכינה שתי כוסות מלאות בג'ין וטוניק. מיותר לציין שעד לפני השינה, שנינו דאגנו לגמור את הכוסות. עשיתי את הצעד הראשון של לקום ללכת לישון בזמן שמיקה החליטה שגם הערב היא מצטרפת אליי למיטה. בפעם הזאת מיקה נכנסה למיטה וישר התכרבלה איתי. אני חייב להודות שהיה בזה משהו ממש נחמד. כשקברתי את זרועי סביבה, לא היה לה אכפת שבסופו של דבר היד שלי אחזה בציצי שלה, אבל מהר מאוד השינה השתלטה עליי לפני שמשהו אחר קרה.

כירבול שהוביל לזיון

עם כמה שהייתי עייף, מתישהו במהלך הלילה התעוררתי והרגשתי את ישבנה של מיקה נדחף לעברי. זו הייתה תנועה עדינה מאוד אבל זה היה מספיק לכדי שהזין שלי יגיב. לא יכולתי שלא למשוך אותה חזק אליי ולהתאמץ לדחוף את המפשעה שלי לעברה.

היא התרחקה מספיק כדי להעביר את ידה בינינו. היא ניגשה ישר אל הזין שלי ושפשפה אותו מתחת למכנסיים הקצרים שלי. היא הייתה מאוד עדינה אבל גם היה ברור מה היא רוצה. היא מצאה את הפתח של המכנס ואני נאנחתי כשידה הרכה כרכה סביב הצינור שלי ושלפה אותו מהמכנסיים הקצרים שלי. היד שלה יצאה מהרווח בינינו והרגשתי את ישבנה נדחף אליי שוב. הזין שלי התחכך בין לחייה התחת השווה שלה. הכל היה כל כך חלק ונעים.

היא זזה שוב והפעם הרימה רגל כדי לאפשר לזין שלי להשתלב בינינו. קצה הזין שלי התחכך במשהו חם ולח. הבנתי שהיא בכלל לא לבשה תחתונים. "מיקה?" שאלתי. "כֵּן?" היא ענתה בצרידות. "את רוצה שאני אעצור?" היא לא היססה. "לא."

היא הצמידה אלי את ישבנה ולא יכולתי להתאפק אלא לדחוף. נתתי כמה דחיפות ואז שנינו עצרנו את נשימתנו כשהזין שלי מצא את המקום הנכון. הזין שלי פשוט נלחץ לתוך הכוס שלה. לקחתי רגע להתענג על ההרגשה ואז הרגשתי אותה לוחצת לאחור. לא זזתי ובמקום זאת הרגשתי את גופה נפתח עבורי כשהסנטימטר הראשון בערך של הזין שלי נכנס אליה. האינסטינקטים שלי השתלטו בשלב הזה. יצאה לה גניחה חזקה כשהתחלתי להכניס את עצמי לתוכה. הרגשתי את גופה מתעוות כשניסיתי לדחוף יותר עמוק. "אוי, אלוהים..." היא אמרה כשהיא הזיזה את ירכיה ואפשרה לי לצלול עד לתוכה. העדינות הפכה לאגרסיביות, כל מה שידעתי זה שהזין שלי היה בכוס שלה וזה היה גן עדן מוחלט! התחלתי לזיין אותה חזק וידיי כרכו אותה. לחצתי את הציצים שלה בזמן שהיא נאנקה מהחדירה שלי.

היא הניחה יד על הירך שלי כדי לנסות לדחוף אותי קצת אחורה וכל מה שעשיתי היה לזיין חזק יותר.

 

מיקה צעקה כשנכנסתי עמוק והתחלתי לפלוט את הזרע שלי לתוכה. היא ניסתה להתרחק ממני והחזקתי אותה חזק עד שסיימתי לגמור בתוכה כאשר היא מייבבת וגומרת גם תוך כדי. בצורה מאוד שקטה חזרנו לישון והתעוררתי שוב קצת לפני הזריחה. במהלך הלילה מיקה קצת התרחקה ממני, התחלתי לגעת בגוף שלה ביד והרגשתי את יריכיה החשופים. כשזזתי למעלה מצאתי את הירך החשופה והעובדה שהיא עירומה מתחת למותניים חירמנה אותי שוב.

 

נגעתי קצת בשיער שלה בעדינות וליטפתי את לחייה. "מיקה? את ערה?" שאלתי. היד שלי נעה במורד גופה. הזזתי קצת את החולצה שלה ונתתי לעצמי להרגיש את העור הרך של שדיה. היא נתנה גירגור קטן ונעים כשהאצבעות שלי שיחקו עם הפטמות שלה. הסרתי את ידי ולקחתי את הירך שלה עם היד שלי, משכתי אותה בעדינות אלי. כשהגוף שלה נע נגדי, הזין שלי השתלב היטב במרווח הירכיים שלה שוב. היא שכבה בשקט בעודי רכנתי עליה בעדינות. כשדחפתי אותה למקום הנכון היא גנחה והזיזה את רגלה. עצרתי לרגע ואז התחלתי שוב לזוז בעדינות כששמעתי אותה גונחת כאישור. כשהיא הזיזה את רגלה היא חשפה בפניי את הכוס שלה ולא עבר זמן רב עד שהרגשתי את הלחות שלה על הזין שלי. הכי בעדינות שיכולתי שיניתי זווית ודחפתי. הכוס שלה נפתח לי והחנקתי גניחה כשהחלקתי לתוכה שוב. הייתי נחוש להיות עדין ולקחתי את הזמן שלי כדי להטמיע את עצמי במלואו בתוכה. זזתי בעדינות תוך כדי שאני רוכב עליה בעדינות מאחורה. דיי מהר הרגשתי את הירכיים שלה זזות בתגובה לתזוזות שלי ופתאום שמעתי צרחה שלה. "פאאאק..." היא לחשה לי שהיא עומדת לגמור. הרגשתי את הכוס שלה מתכווץ סביב הזין שלי וזה עשה לי את זה בטירוף אז גם אני השפרצתי לתוכה כמויות של זרע תוך כדי ששנינו צורחים בחדר.

כשגמרנו והלכנו כל אחד למקלחת, הייתה אווירה דיי מוזרה. כעבור כמה ימים יצא לנו לדבר על זה והחלטנו שמעכשיו עד שיהיה לה בן זוג (או לי בת זוג( אני אלמד אותה דבר או שניים על זיונים. ברגע שהיתה לנו הסכמה משותפת על העניין – התחלנו להזדיין בכל מקום אפשרי בבית, פתחתי בפניה עולם חדש והסיפורים שיצאו לנו משם ישותפו כאן בהמשך...

התכנים הבאים מאוד יעניינו אותך!

  • בת 24 ומכורה לכניעות

    נתי, בת 24 ומכורה להיות נשלטת. "אין גבולות, אפשר הכל", היא אמרה לי.

  • המורה ללשון והמורה לחינוך גופני

    אני מורה ללשון, בלונדינית יפייפיה בת 26, חרמנית שדלוקה על המורה לחינוך הגופני שבמקרה הוא גם נשוי ועם ילדים

  • האפי אנדינג

    השנה היא 2014, אני ואשתי נשואים טריים, מחפשים יעד חם ואטרקטיבי לירח הדבש שלנו. אחרי שבועיים של מחקר מעמיק מחליטים שטסים

השארת תגובה