Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

נסיעת החלומות

חופשה שנגמרה לפני הזמן

לעבוד בהייטק זה חלום, על אחת כמה וכמה שאת עושה רילוקיישן לארה"ב ומשלמים לך על כל הוצאה שעולה על דעתי. אחרי כחצי שנה שעבדתי ברילוקיישן בארה"ב יצאתי לחופשה עם כל המשפחה שלי, אמא ואבא (שבאו מהארץ), בעלי ו2 הילדים (נישואים פתוחים חשוב לציין). אני עובדת בחברת סייבר ואם הייתם מבקשים ממני חסרון אחד משמעותי בעבודה שלי היא שאני צריכה להיות זמינה כל הזמן מאחר ויש לי תפקיד מאוד חשוב בחברה. אחרי 3 ימים בחופשה עם המשפחה, הבוס שלי התקשר אליי ומתחיל את הסליחה בהתנצלות והתרפסות, חששתי מה הוא הולך להגיד לי אבל מסתבר שהיא מקרה חירום בחברה וביקשו ממני להתייצב בחברה במהירות האפשרית.

המנהל שלי התעקש שאבקש בשמו סליחה מכל משפחתי, עם זאת שנינו הבנו שעם תפקיד בכיר באה גם אחריות גדולה ולכן עליי להתייצב בהקדם. לצערי לא הייתה טיסה בזמן הקרוב, אז המנהל שלי אישר לי להזמין אובר (נסיעה של כ4 שעות מהמדינה בה גרתי בארה"ב); לא אשקר, ממש לא היה בא לי לנסוע 4 שעות ברכב עם מישהו זר אבל When duty calls..

נסיעת אובר מפתיעה

כבר היה אחר הצהריים אז פשוט ארזתי את התיק, התנצלתי בפני כל המשפחה שהבינה ופשוט המשיכה את הטיול, הזמנתי אובר דרך האפליקציה וחיכיתי שהרכב יגיע למלון שלי. האובר שלי הגיעה, מכונית נחמדה, גדולה ומרווחת למרבה המזל. בנוסף, הנהג היה בחור צעיר שנראה טוב מאוד, יש לומר שהוא היה נחמד יותר מהרגיל ואפילו קצת פלרטטן, הרגשתי שהוא בודק אותי מהרגע שנפגשנו ואפילו מנסה לעשות כל מיני "מהלכים", מה שלא הפריע לי, להפך, חשבתי שזה יהפוך את הטיול שלנו ליותר מעניין, במקרה גם אני פלרטטנית דיי גדולה.

חוץ מזה, לא יכולתי להאשים אותו שהוא ניסה להתחיל איתי, מאז שעברתי לארה"ב נכנסתי למשטר אימונים הדוק, אני הרבה יותר מטופחת ובדיוק באותו יום לבשתי שמלה דיי צמודה עם מחשוף לא מבייש. בנוסף, אני חייבת להודות, לא היו לי תחתונים מתחת לשמלה, כי כל סוג של תחתונים יראה בבירור, אפילו חוטיני, זו אחת מהסיבות שבגללה יצאתי איתם, רציתי לצאת לדרך כשאני מרגישה בנוח.

למה לשלם על נסיעה כשאפשר להרוויח זיון?

כשהנהג קיבל את פני, אמרתי לו, "מיקה זה שמי", וביקשתי לדעת את שמו מאחר וזה הולך להיות טיול די ארוך. הבחור הביט בי במראה האמצעית הענקית שלו, נתן לי חיוך כובש ואמר לי "אני ג'ון, נעים להכיר אותך מיקה" ואז המשיך ואמר, "אני מקווה שאת כבר יודעת שזו תהיה נסיעה ארוכה, זה עלול לקחת כמה שעות, אני מקווה שאת לא ממהרת מאוד, בנוסף זו תהיה נסיעה די יקרה".

כדי שאוכל לראות ולדבר איתו, ישבתי באמצע המושב האחורי המרווח, פורשת את הרגליים מדי פעם, דאגתי שיקבל כמה מבטים ברורים בין הרגליים מדי פעם, פה ושם הוא זרק מבט ואף אחד לא יאשים אותו על שהסתכל שם. אני חושבת שכל גבר או אפילו אישה שיסתכלו על זה ידלקו קצת. הוא לא השקיע שום מאמצים כדי להסתיר את הבהייה הברורה שלו "בנכסים" שלי, חוץ מזה, הדרך שלו לפלרטט ולדבר ולבדוק את הגוף שלי כבר נתנה לי כמה רעיונות שובבים.

חייכתי ואמרתי, "כן, אני יודעת שזה הולך להיות טיול ארוך, אני לא כל כך ממהרת, יש לנו את כל הלילה להגיע לשם בשלום אבל בקשר למחיר...", הוא הסתכל עליי ישר בעיניים, נותן לי את מלוא תשומת הלב שלו, מנסה לברר מה עובר לי בראש, ואני פשוט קרצתי לעברו בחיוך שובב רחב ואמרתי "אני יודעת שהמחיר יצא יקר" ואז המשכתי לומר, "אני חושבת שזה נתון לדיון, אלא אם אתה חושב שזה נושא סגור ואין דרך להפחית את המחיר?" הנחתי את שתי אמות ידי מעל קצוות המושבים הקדמיים, התכופפתי, התקרבתי כדי שהוא ישמע אותי, כי כמעט לחשתי, אבל זה גרם לחלק העליון שלי לרדת קצת יותר למטה, והראה כמעט את כל הציצים שלי, הוא כנראה זכה למבט חטוף של שתי הפטמות שלי.

ג'ון, שהיה בשנות העשרים המוקדמות עד אמצע העשרים לחייו, דיי התעניין במה שאמרתי לו או יותר נכון רמזתי לו, היה נראה שהוא בחור שמבין מהר, מלבד היותו לוהט ונראה טוב, הוא כמעט עיקם את צווארו 360 מעלות כדי להסתכל עליי, הפנים שלו היו מאוד קרובות אליי כאשר הוא חייך חיוך רחב ושובב ואמר, "מבחינתי הכל פתוח למשא ומתן – אבל אולי כדאי שתעברי לשבת לידי כדי שיהיה יותר נוח לדבר".

 עוברת קדימה

בלי לחשוב פעמיים, צחקתי בקול רם ואמרתי, "כמובן שאעבור קדימה, תעצור רגע בצד ואעבור" עברתי למושב הקדמי, התיישבתי לידו, ונתתי לו נשיקה רכה על הלחי, בלי משחקים. עשיתי את זה כל כך לאט כדי שהוא יהיה מסוגל לקבל מבט מלא על הציצים החשופים שלי מתחת לחלק העליון שלי, ברגע שהתכופפתי לתת לו את הנשיקה על הלחי שלו, הוא ניסה להפנות את פניו לעברי כדי לקבל מבט יותר קרוב אליי, תוך כדי שהוא עסוק בלהסתכל על הציצים והפטמות החשופות שלי, הסיבוב הפתאומי הזה גרם לנשיקה שלי לנחות על השפתיים שלו במקום על הלחי שלו; שנינו צחקנו בקול, צחוק כזה של מבוכה ואז אמרתי, "הנשיקה הידידותית הרכה לא נועדה לנחות לך על השפתיים, היא הייתה אמורה להיות על הלחי, אבל אני חושבת שמגיע לך בכל מקרה".

הרגשתי שהנשיקה בפה סוג של שברה את כל הגבולות בינינו וכך אכן היה, במהלך הנהיגה ותוך כדי שאנחנו צוחקים אחד עם השני, ג'ון השתמש בידו הפנויה, ונגע לי בשדיים בלי כוונה או לפחות כך הוא גרם לזה להיראות, אני מהצד שלי לא הגבתי שלילי לזה, להיפך, צחקתי וקרצתי לו, סוג של מעודדת אותו לעשות את זה או אפילו ללכת רחוק יותר. במהלך השיחה הוא ככל הנראה הרגיש את האישור הברור שלי לזה שהוא יכול לעשות מה שבא לו עם הגוף שלי בתמורה לנסיעה חינם (למרות שמקום העבודה שלי משלם לי על הנסיעה אבל מה לא נעשה בשביל מין טוב).

מציצה בנסיעה

ככל והזמן התקדם והתחלנו יותר ויותר לגעת אחד בשניה, ג'ון התחיל לאבד שליטה על הזין המתעורר והמתקשה שלו, מה שייצר אוהל ענק מעל המפשעה שלו, כל כך היה בא לי זין טוב שיפצה לי על אובדן החופשה שלי. אמנם הוא זה שעשה את כל הפלירטוטים, אבל אני הייתי האמיצה יותר בכל מה שקשור לפעולות רציניות וקונקרטיות; אז המשכתי בדרך הפעולה שלי והנחתי את ידי ללא בושה על הזין המתקשה שלו בעודי מסתכלת לו בעיניים ולוחשת לו באוזניו "נראה שאתה לא האדם היחיד שאוהב את הגוף שלי כאן, נראה שעוד מישהו מתרגש?"

הוא היה אמיץ מספיק להניח את ידו על שלי ועל איברו המתקשה ואמר, "כן, הוא אוהב אותך מאוד והוא צריך את מלוא תשומת הלב שלך בבקשה". פתחתי את רוכסן המכנסיים שלו לאט תוך כדי שאני מסתכלת לו בעיניים. כשהוצאתי את הזין שלו, הייתי בהלם לגמרי, זה היה זין מפלצתי שהיה קשה כמו אבן, כל כך ארוך וכל כך עבה, מסוג הבולבולים שאני אוהבת. התכופפתי ודחפתי את ראשי לכיוון המפשעה שלו, הרטבתי את שפתי וכרכתי אותן סביב הזין הבשרני שלו, התחלתי למצוץ אותו בשמחה, הוא גנח בקול רם, אז ביקשתי ממנו שיתרכז בכביש – לא הייתי רוצה להיהרג בזמן קיום יחסי מין בכביש.

בעודי מוצצת את הזין שלו, הוא חשף את הציצים שלי ושפשף אותם, צבט את הפטמות הקשות שלי, מה שחרמן אותי עוד יותר; הוא דחף את היד שלו יותר עמוק, והצליח בעזרתי להוריד את השמלה ממני תוך כדי הנסיעה! בסופו של דבר הוא הגיע לכוס שלי וחיכך בו את האצבע שלו, האצבע שלו פשוט זיינה אותי בזמן שמצצתי את הזין שלו, אחרי כשלוש דקות בלי הודעה יותר מידי מוקדמת הוא צעק לי שהוא עומד לגמור וירה לי את כל הזרע שלו לתוך הפה שלי. מה שהוא לא ידע זה שאני חובבת זרע מושבעת כך שניקיתי לו את הזין כמו לפני פסח.  

אמנם נהניתי מהטעם והתחושה של הזרע שלו ממלא את הפה שלי, אבל אני מודה שקצת התאכזבתי מזה שהוא גמר, דיי רציתי שהוא יזיין אותי חזק ועמוק.

יורדים מהכביש

אחרי כחצי שעה נסיעה ראיתי שג'ון יורד מהכביש המהיר ונסע לכביש כפרי קטן ולא מיושב יותר מידי. ניסיתי להבין מה הוא עושה, אבל כשהבטתי לו על המכנסיים הבנתי טוב מאוד לאן זה הולך ודיי שמחתי. ג'ון החנה את המכונית, בלי דיבורים וציחקוקים הוביל אותי לחלק האחורי של הרכב, השכיב אותי על הספה המרווחת מאחור, והתחיל לאכול לי את הכוס ואת התחת שלי בלי להסס בכלל. הייתי כל כך חרמנית שצרחתי ברמה שאני די בטוחה שאנשים חשבו שרוצחים אותי ברכב. אחרי 5 דקות של ליקוקים עמוקים, גמרתי בערך פעמיים אבל כמובן שהייתי עדיין רעבה, ג'ון שלף את הזין הענק שלו ושבר אותי ברכב בכל זווית אפשרית. הרכב רטט כל כך חזק וזה עשה לי את זה, באיזשהו שלב כבר הפסקתי לספור את כמות הגמירות שלי. הגראנד פינלה היה שהוא הוציא אותי מהרכב, העמיד אותי והשעין אותי על הרכב כאילו הוא עומד לאזוק אותי, הכוס שלי נטף כאילו לא גמרתי כל הערב, והוא פשוט רכן עליי ודפק אותי בעוצמה שלא דפקו אותי בעבר, כשהוא גמר הרגשתי כאילו מישהו פתח צינור של מים בתוך הגוף שלי והשקה לי את כל הנשמה.

החוויה הייתה אדירה ביותר והייתה שווה כל רגע. מי אמר שנסיעה של 4 שעות חייבת להיות קשה?

 

 

 

 

התכנים הבאים מאוד יעניינו אותך!

  • האפי אנדינג

    השנה היא 2014, אני ואשתי נשואים טריים, מחפשים יעד חם ואטרקטיבי לירח הדבש שלנו. אחרי שבועיים של מחקר מעמיק מחליטים שטסים

  • השכנה שלי מצרפת חלק א'

    תקופת הקורונה הייתה מטורפת לכולם, אבל חיי המין שלי היו מטורפים ברמות שלא ניתן לתאר. כל ערב הייתי שוכב עם מישהי אחרת, עד

  • סקס בשירותים במועדון בת"א עם אישה נשואה

    אחד הערבים הכי מטורפים שהיו לי בחיים התחיל בסיום של עוד תל תל אביבי גרוע ומשעמם ונגמר בסקס מטורף בשירותים עם מילפית לא מ

השארת תגובה