Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

הדלת המשותפת של אשתי ואחותה - פרק ב'

בסוף החודש הראשון למציאות החדשה, הבנות החליטו שנצא למסעדה. כמובן בזהירות, ללא הליכה רבה מהאוטו, למעשה חנינו ממש בפתח המקום. וכך התארגנו בערב ליציאה, אישתי ישבה מקדימה, אחותה מאחור ובייביסיטר בבית.

אמרתי, יצאנו לחגוג.

הארוחה היתה נפלאה ישבנו שלושתנו לאור נרות ממש כמו סצנת הספגטי מהיפיפיה והיחפן. הרגשתי את מבטי הגברים והנשים שהיו סביבנו, מבטים ששידרו קנאה מצד אחד ופליאה מצד שני. כמו שאמרתי הבנות היו מהממות ולראות זוג תאומות זהות, אחת בהריון ואחת לא, נכנסות למסעדה כאילו הן גולשות בריקוד טנגו על רחבת הריקודים... ואוו עמד לי כבר מרגע הכניסה. המחשופים שלהן, נעלי העקב, החצאיות הקצרות, השער הבלונדיני הפזור, השדיים הכבדים של אישתי שהיו בחזיית הנקה ומיותר לציין שהנשים שסביבנו הבחינו בזאת ומצד שני חזיית התחרה שחורה של אחותה שאיפשרה למבטים לשקוע בין צמד הגבעות לא השאירו מקום לדמיון לאף גבר בסביבה.

הפלירטוטים בזמן הארוחה היו ביני לבין אישתי ובינה לבין אחותה, וזאת משום שגם בזמן הזה ידענו שחייב להיות גבול למה שניתן לראות ולהראות מהצד. סיימנו את הארוחה וחזרנו לרכב, הפעם שתי הבנות ישבו מאחורה, לאישתי כאבו השדיים הם היו מלאים, נפוחים וכבדים. ולכן אחותה ישבה לידה ועזרה לה עם משאבת החלב שהן ארזו מראש. המראה שהיה לי במראת רכב היה מדהים, אישתי לבושה, כאשר מתוך המחשוף אחותה שולפת כול פעם שד אחר ומחזיקה אותו בזמן שאישתי מחזיקה צמוד לחזה את משאבת החלב. עמד לי כמו לתלמיד תיכון שנחשף לסרט כחול בפעם הראשונה, זה היה שונה לחלוטין מכול אקט של שאיבה שאישתי עשתה בבית.

הבנות צחקו עלי, הם ראו את מצבי עוד מזמן הארוחה וראו שהעסק מחמיר בזמן הנהיגה. הבית היה במרחק 30 דקות נסיעה אולם היה לי ברור שאין בי את הכוחות להחזיק מעמד ועוד להוסיף את זמן הפרידה מהבייביסיטר. אמרתי זאת לבנות... אישתי הייתה הראשונה שהגיבה כאשר שאלה אם אני יכול לנהוג תוך כדי... שאלתי תוך כדי מה? היא ענתה ששכחה לשים קרח בצידנית שהביאה מראש יחד עם המשאבה והיא לא רוצה שהוא יתקלקל בזמן שאנחנו מתעכבים בגללי.

כן ככה היא ניסחה זאת בגללי... כאילו אני העבריין שאשם שמאחוריו ישבו שתי פצצות שסובבו לו את הראש כבר מזמן הארוחה, שתי בנות מהממות שהיו דומות אך כה שונות. ברור, עניתי אני יכול לנהוג בזהירות. אז תעברי קדימה היא אמרה לאחותה ותמצצי כמו שאת יודעת, אל תחפפי ואל תתבישי, אני מאשרת לך.

וכך היה אחותה התאומה עברה קדימה והתיישבה במושב הנוסע, בלי הרבה חוכמות פתחה את מכנסי, משכה את התחתונים וחשפה את איברי לרגע קצר לאוויר העולם. רגע שעבר בגלל שאיברי נעלם בפה הנפלא שלה. זו הייתה הפעם הראשונה שמישהי מצצה לי מלבד אישתי, ועדיין כאשר תוך כדי נהיגה הגנבתי מבט כלפי מטה הראש שעלה וירד, התסרוקת, מבנה הגוף שנפרש ממושב הנוסע, הפה, השפתיים... הכול היה מוכר. להגיד שהחזקתי מעמד הרבה זמן, פחחח אין מצב, כבר הבנתם כמה הייתי טעון, פחות מ 3 ק"מ מרחק נסיעה כבר פרקתי את כול המטען שלי עמוק בגרון של אחותה, שבלעה הכול בלי להשתנק ובלי להחסיר טיפה. היא התרוממה ממני, נשענה חזרה על המושב שלה, הסתובבה לכיווני, קרצה ואח"כ השלימה את הסיבוב לכיוון אחותה ושלחה לה נשיקה באוויר.

נו... מה יכולתי לעשות נעמד לי שוב. הגענו לדירה, נכנסו שנינו מאותה דלת כאשר אני סוחב את הצדנית כדי שתסתיר לי את הזיקפה. אישתי נפרדה מהבייביסיטר תוך כדי שהיא מובילה אותה לעבר הדלת ומשלמת לה יותר ממה שהיא סיכמה היתה, לפעם הבאה היא אמרה לנערה, תשמרי לפעם הבאה, אין צורך בעודף.

הדלת רק ננעלה מאחורי הגב של האחרונה כאשר הדלת המשותפת נפתחה ואחותה עברה מבעד למפתן ונכנסה למטבח שלנו. הבנות עמדו מולי, לבושות זהה, אחת עם בטן של חודש שמיני והשנייה צרה ובעלת חזה מלא ונפוח שהיה קטן מעט מזה של אחותה. הבנות החליפו מבט לרגע אחד ובמשנהו מצאתי את עצמי נשען על שולחן האוכל כאשר הפין שלי נעוץ עמוק בגרונה של אישתי וקולות של מציצה עזה ממלאים את החדר. בזמן הזה אחותה הניחה את החלב במקרר ואפילו רשמה על השקית את היום והשעה, כי סדר צריך להיות.

היא הסתובבה והסתכלה על המחזה שנפרש מול עיניה. זה השלב שבסיפורים היא אמורה הייתה לעמוד ולאונן... אבל לא, אולי זה ככה בסיפורים, אבל במציאות היה התכופפה ליד הראש של אחותה, ניתקה אותה ממני. הקימה אותי מהשולחן ונשכבה בעצמה עליו כאשר תוך כדי היא מושכת את השימלה כלפי מעלה וחושפת את תחתוני התחרה שלה. אישתי תפסה את הפין שלי בידיה ומשכה אותי לכיוון אחותה ובמקביל משכה את תחתוניה כלפי מטה, חושפת את ערוותה המגולחת של אחותה התאומה. מצאתי את עצמי חודר לכוס שהיה מונח לפני כאשר שתי הרגלים היו מונפות באוויר ע"מ לאפשר לי גישה קלה. מהרגע שחדרתי, אישתי התיישבה לידינו, מחזיקה ביד אחת את אשכי ואת היד השנייה מעבירה על גבי, נוגעות לא נוגעת עם קצות הציפורנים.

 

תחרות מציצה בין אשתי ואחותה


 עברו שנתיים מאז הלילה הזה, הסוד שלנו עדיין היה שמור. הקפדנו על שימוש מושכל בדלת המשותפת ובדלתות הכניסה לבית. היינו עכשיו 5 נפשות, 3 הבוגרים וזוג תינוקות בגיל כ-3 שנים ושנתיים, אנחנו חושבים שאישתי בהריון נוסף, אולי חודש 3 או תחילת 2 אחותה מאושרת מהרעיון.

היא כמו אימא שנייה לתינוקות שמעריצים אותה בחזרה, הם פונים לשתי הבנות בתואר אימא עם שוני קטן בהגייה. זה תמיד מצחיק את השכנים או חברים שבאים לבקר, כבר הזכרתי כמה שבנות דומות? הסקס בין שלושתנו מדהים, הוא מתנהל כך שאני שוכב עם שתיהן לפעמים ביחד אבל לרוב לחוד. גם המקרים המיוחדים שאנחנו שלושתנו במיטה, הבנות לא חולקות תענוגות הם מתרכזות רק בי ואני בתורי מתרכז בהן.

זה עובד מצוין אין לנו יחסי מין בשלישיה אם זו השאלה, כאמור לפעמים הן נוכחות אבל לא תראו שאחת יורדת לשנייה וכ"ו. מאז שאחותה איפשרה לי לבעול לה את העכוז אישתי איפשרה לי גם מספר פעמים לחדור לה לעכוז אולם לרוב זו חוויה שהיא משאירה לאחותה. הכיף הוא שאחותה אוהבת את זה, היא אומרת שזה מזכיר לה את הפעם הראשונה שלנו, אני לא מקטר זה כיף שיש שוני בין השתיים אחרי שיש כול כך הרבה דברים דומים.

שבוע שעבר חזרנו מביקור משפחתי אצל הורים שלהן, בד"כ הן הולכות לשם ביחד פעם בשבוע ובנוסף לבד כול אחת לפחות עוד פעם. כמשפחה אנחנו נוסעים לארוחת צהריים בשבת בערך פעם בחודשיים. כאשר חזרנו מהביקור האחרון הייתה אוירה של עצב באוויר, הרגשנו שזה לקראת הסוף. לאחר שהשכבתי את הילדים לישון חזרתי לסלון שלנו ומצאתי את שתיהן יושבות על הספה מחובקות ולבושות בכותנות הלילה שלהן, הרגשתי ששתיהן צריכות עידוד.

פתחתי לנו בקבוק יין לבן שנשאר מארוחת שישי ונדחקתי בין שתיהן כך שכול אחת ישבה מצד אחד שלי, משעינה את הראש על כתפי. לפני שהתיישבתי כבתי את האור, ככה שהתאורה היחידה נכנסה מהוילון של חלון הסלון, תאורה רחוב רכה שהאירה את פניהן וחמוקיהן בעדינות. הן היו כל כך יפות ופגיעות שחששתי להרוס את הרגע. אולם לאישתי היה רעיון אחר ע"מ להפיג את מועקת הלב, היה הכניסה את ידה לתוך תחתוני ושלפה את איברי דרך הפתח של התחתונים.

ראשה ירד לאט לאט לכיוון איברי הזקור ולפני שנוצר מגע עם השפתיים היא הוציא לשון והחלה ללטף בעזרתה את ראש הפין, העורלה ואת הפתח הקטן שבראשו. נשענתי לאחור ואת יד ימין דחפתי בעדינות עד שהצלחתי להחדיר אצבע לפות שלה. לאחר מספר דקות של אוננות הדדית פיסקה גם אחותה את רגליה ומצאתי את עצמי דחוף אצבע של יד שמאל בין רגליה. אישתי לאט לאט הקטינה את קוטר הליקוק של הלשון והשתמשה בשפתיה ע"מ להוביל את הזין שלי לתוך הפה שלה. המשכנו כך עוד מספר דקות ואז אחותה התרוממה מצידי, נעמדה מולנו והניחה את שתי ידיה על ראשה של אישתי ודחפה כלפי מטה, קובעת לה את הקצב של המציצה. הרמתי את אגני ודחפתי את איברי לתוך אישתי בקצב שאחותה קבעה.

התחושה הייתה מופלאה, השילוב של המראה והריחות היה טוטאלי. האהבתי לקבל מציצה מהבנות ואישתי היתה טובה מאוד בביצוע המטלה הזו, שנים של חזרות וחודשים של צפייה באחותה מבצעת בי אקט דומה הביאו ליכולת מדהימות מבחינה אוראלית. אחותה שיחררה את ראשה והחליפה אותה בין רגלי, אישתי התרוממה והחלפנו נשיקות בזמן שאני והפין שלי חופרים בפה של אחותה.

בשלב מסוים ידעתי שרגע השפיכה קרוב, קמתי על רגלי וכיוונתי אותה לחדירה מאחור בדוגי סטייל. חדרתי לתוכה בעדינות קובע את הקצב באמצעות שינון של שמות הבירות והמדינות של ארה"ב ע"מ לעכב את האורגזמה כמה שיותר. בזמן הזה אחותה עברה לשבת לידינו על הספה ולראשונה בחיינו המשותפים התכופפה ולקחה את שדיה של אישתי בפיה, מחליפה ביניהם לפי קצב החדירה.

הרגשתי את האורגזמה נבנית בגוף של שנינו וברגע הנכון פרקתי את כול הזרע שלי עמוק בתוך רחמה. יצאתי ממנה והתיישבתי על הספה מותש, אחותה התכופפה ולקחה את איברי בפיה, מנקה אותו מכול המיצים שהיו עליו. ריח הסקס היה כבד באוויר... לא האמנתי שזה קורה.

אישתי הסתכלה על אחותה, עם שאריות חלב האם, זרע ומיצי ערווה בעיניים של זאבה מורעבת. היא גחנה ודחפה שתי אצבעות לכוס של אחותה, דוחפת אותה לעבר האורגזמה. איברי שכבר היה שוב בזיקפה מלאה קיבל באושר את תפקידו כאשר כוס חם ורטוב עטף אותו כאשר אחותה התאומה התיישבה עלי. גמרתי בתוכה כאשר אני משנן את שמות הנשיאים של ארה"ב.

מה לעשות אני רק בן אדם וקשה להתאפק מול מראות, ריחות וקולות של סקס בין אנשים שאוהבים ומלאים תשוקה אחד כלפי השני. פחות משבועיים בהפרש של יומיים נפטרו ההורים של בנות הזוג שלי. החלטנו לשבת שבעה בדירה של התאומה, זה היה פחות מסובך עם הילדים וגם ככה הגיעו מספר קטן של אנשים. דבר הוביל לדבר ובעקבות השבעה התחלנו לשים לב שהשכנים מתחילים לחשוד.

כמעט כול יום היה מישהו אצל אחותה של אשתי בבית והם שמו לב לכך שבעצם אין לה מחזרים, בחורה יפה שכזו ואין לה בן זוג... שמעה אישתי את ההתלחשויות של השכנות. הבנו שצריך לנתק מגע, פחות משבוע לאחר מכן פרסמנו את שתי הדירות למכירה ועברנו לגור בשכירות בדירה זמנית במרכז העיר. מצד אחד תנאי המגורים היו קשים יותר, לא הייתה חנייה, אז מכרנו שני רכבים ונשארו עם אחד קטן. היו רק שני חדרי שינה, אז הילדים חלקו חדר וכך גם אנחנו.

בלילה הראשון שכבנו שלושתנו במיטה, אני באמצע וכול אחת מהבנות נשענות עלי מהצד. הרגליים של שתיהן היו מונחות עלי, ראשן טמון בשקע כתפי ידיהן מחליפות ליטופים על בטני ואיבר המין שלי ומידי פעם נפגשות ומחליפות כיוון. בזמן הזה ידי אחזו כול אחת בפלח עכוז ועם אצבע אחת ליטפתי את פי הטבעת של כול אחת. זה היה שילוב רומנטי וסקסי במכה אחת, לא דיברנו, לא היה ממש מה להגיד בסיטואציה זו. בשלב מסוים אחותה של אישתי התרוממה על מרפק אחד, הביטה על שנינו התכופפה ונתנה לאחותה נשיקה צרפתית ארוכה ואינטימית.

רגע לאחר מכן היא דחפה את הראש של אחותה כלפי מטה, עד שזו פתחה את הפה והכניסה את איברי ואחזה בו בין שפתיה. אישתי החלה למצוץ לי בזמן שאחותה ואנוכי מחליפים נשיקות ולאחר מכן עברתי למצוץ את שדיה, מאפשר לחלב החם למלא את פי. אחותה הכניסה לפיה את הפיטמה המקבילה וכך מצאנו שנינו רכונים מעל אישתי ויונקים ממנה חלב חם. הזיקפה שצמחה לי בין הרגליים העבירה איתות שלא ניתן היה לפספס שאני מוכן לחדור לאחת מהן. הבנות התחלפו במקומן ואיפשרו לי לשכב על הגב כאשר איברי מפלס דרכו לתוך אישתי בזמן שהיא רוכבת עלי. אחותה התיישבה לצידנו בישיבה מזרחית מאפשר לשפתיה להיחשף במלוא תפארתן. הכנסתי לה שלוש אצבעות ואוננתי לה בקצב החדירה שאישתי קבעה.

 

לפרק ג' של הסיפור המטורף הזה הקליקו פה

 

התכנים הבאים מאוד יעניינו אותך!

השארת תגובה