Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

הרופא התורן

משמרת לילה משעממת

"רופא תורן עידו למחלקה.....רופא תורן עידו למחלקה"

זו ההודעה שנשמעת בכרוז ברחבי האינטרקום בבית החולים. "אולי אני צריכה לקחת את הביפר שלך ולשים בין הרגליים שלי, גם ככה הרטט לא מפסיק"... אמרה דנה, האחות האחראית במחלקה.

"זו גברת כהן" עניתי לה. "האישה הזו כל שניה מזמנת אותי לחדר שלה לבדוק שהכל תקין. כיס המרה שלה כבר בחוץ לעזאזל. זה היה הליך שגרתי לגמרי. רוב האנשים אפילו לא נשארים לישון בבית החולים אחרי ניתוח כזה פשוט, אבל היא התעקשה על זה."

"אז אולי אין לנו זמן ל..." אמרה דנה.

"דנה, תפתחי את הפה המתוק שלך. אין סיכוי שגברת כהן מונעת ממני להרגיש אותך בולעת את הזין שלי." עניתי לדנה.

 

ארון השירות

אני מצמיד את הזין שלי אל השפתיים שלה והיא מחייכת חיוך רחב. הדברים שהיא עושה עם הלשון שלה פשוט לא אמיתיים. היא מלקקת לי את האשכים ומגיעה עד לחריץ שלי. ידעתי בתוך תוכי שהיא תפתיע. בכל פעם שאנחנו בחדר הניתוח והיא מסייעת לי, המבטים שלנו מצטלבים והיא ממש קוראת את המחשבות שלי. יש בינינו קשר חזק. היא כל כך מדליקה ומחרמנת אותי כשהיא לובשת את המסכה הכירורגית שלה ואת משקפי המגן.

היום במהלך הניתוח, הפלתי אזמל, היא כרעה כדי להרים אותו ולזרוק כדי שאף אחד לא ידרוך עליו. הבטתי למטה ישר לעיניים שלה וכל מה שחשבתי עליו זה את דנה פותחת את רוכסן המכנסיים שלי ומוציאה את הזין הקשה שלי ומכניסה לתוך הפה עם השפתיים הוורדות והמתוקות שלה.

אנחנו בארון השירות כרגע ואין מנעול על הדלת. אני יכול לשמוע קטעי שיחות כשאנשים הולכים במסדרון, סנטימטרים בלבד מהמקום שבו הגב שלי נלחץ אל הדלת כדי למנוע ממישהו להיכנס.

 

מגבירים קצב

"בואי נראה לאיזה קצב מציצה תוכלי להגיע" אמרתי לדנה. היא ממשיכה למצוץ במהירות ומכניסה את הזין שלי עמוק יותר לתוך הפה שלה. הביפר שלי לא מפסיק לצפצף ולרטוט, אני משחרר אותו מהחגורה שלי ונותן לדנה. היא לוקחת את הביפר ומכניסה אותו לתוך התחתונים שלה. דנה מחזיקה יד אחת בין הרגליים שלה, לוחצת את הביפר חזק אל תוך הדגדגן ונהנית מהרטט. תוך כדי, היא מוצצת חזק ועמוק יותר, עד שהקצה של הזין שלי פוגע לה בחלק האחורי של הגרון, היא נחנקת מספיק חזק כדי שמישהו שעובר במסדרון יוכל לשמוע אותה בלי שום בעיה.

 

"בפעם הבאה אני הולך לזיין אותך. אני רוצה להרגיש את הרגליים שלך מוחצות לי את המותניים, את הפות שלך לוחץ ומתהדק סביב הזין שלי" אמרתי לדנה.

דנה ממשיכה למצוץ בחוזקה, אני תופס את הראש שלה ודוחף חזק בעצמי. אני יכול לראות לפי העיניים שלה שהיא נחנקת, אבל לא יכול להפסיק.

"את הולכת לבלוע? נכון?" שאלתי אותה. דנה ענתה שכן. הביצים שלי מקפצות קדימה ואחורה, ואני דוחף את הפין שלי קדימה ואחורה במהירות, דנה לא מתייאשת ומגבירה קצב בעצמה. הייתי בטוח שעד עכשיו היא כבר תתעייף. כאילו היא ממש רוצה לראות אותי גומר וצורח מאורגזמות. הביצים שלי מעקצצות, דנה מצמידה את הזין שלי לגג של הפה שלה, מוצצת חזק ומלקקת לי את החלק התחתון עם הלשון, אני גומר חזק והיא בולעת.

"פאקינג שיט!" אני צועק

התיישבתי מהר על הרצפה כאילו הרגע התחשמלתי והזרם לא נרגע. כולי רועד, ודנה מתיישבת לידי וממשיכה לאונן עם הביפר שלי. היא עוד רגע מגיעה לאורגזמה. רטטים חזקים מגיעים בזה אחר זה והביפר לא מפסיק לצלצל. דנה מתענגת וצורחת מאורגזמה.

"אני רוצה לשמור את הביפר שלך אצלי" אומרת דנה, בזמן שהיא מנגבת את הפה ונרגעת מכל מה שקרה פה. אני צוחק ואומר לה שזה לא אפשרי, אבל אין ספק שזה גרם לי להבין איך להדליק ולחרמן אותה עד שאוכל להכניס אותה שוב לחדר השירות בפעם הבאה.

 

השארת תגובה