Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

השלישיה הראשונה שלי

הקדמה

כמו כולם השתחררתי מהצבא, עשיתי טיול של סקס וסמים בדרום אמריקה וחזרתי לארץ. עוד לפני שנחתתי, דיברנו כל החברים על לעבור לתל אביב לתקופה קצרה ולהמשיך להנות מהחיים לפני הלימודים האקדמאיים. קצת על עצמי: אני בן 25, גובה 1.72 עם עיניים כחולות ומחוטב. מתחיל ללמוד באפקה עיצוב תעשייתי וידעתי שאחרי תל אביב אני עובר לחזור לגור אצל ההורים. מבחינתי זה היה שלושה חודשים של לנסות דברים חדשים. בדרום אמריקה שכבתי עם המון בנות אבל תמיד היה לי פנטזיה לעשות שלישייה. תמיד הנושא הזה בער בי והייתי מחפש זוג חברות, אבל תמיד הייתי מקבל סירוב ובסוף כל לילה שוכב רק עם אחת מהן. שלא תבינו לא נכון, אני לא מתלונן לעולם על סקס, אבל ההרגשה הזאת של לשכב עם שתי בנות בו זמנית וליצור סקס משולב היה תמיד בגדר פנטזיה עבורי.

סיור מוקדם

למצוא דירה בתל אביב התבררה כמשימה קשה ביותר. הייתי צריך להפעיל המון קשרים ודרך חברים בפייסבוק הגעתי לכמה חברים משותפים שמסאבלטים את החדר שלהם לתקופות קצרות. הכנתי רשימה של דירות והתחלתי לעשות סיור בעיר. ראיתי שש דירות שונות עד שמצאתי את הדירה המושלמת. הגעתי לבניין, קומה 2 ודפקתי בדלת. בחורה די נאה בשם ספיר פתחה את הדלת. ספיר הייתה בת 25, היא עמדה עם טייץ קצר וחולצת סוף מסלול של פלסר גולני והייתי דיי בטוח שהייתה בלי חזייה. היא חייכה והציגה את עצמה. הסיור התחיל וראיתי את החדר העתידי שלי. היא סיפרה לי על השותפה הנוספת בשם שיר, וכמה הן חברות טובות. הן הגיעו יחד מיקנעם בגיל 24 והחליטו להשתקע בתל אביב. אהבתי את הרעיון והחלטתי לסאבלט את החדר.

נחיתה רכה

כעבור שבוע הגעתי עם הציוד והתחלתי לסדר את החדר, ספיר פתחה את דלת הבית ואמרה שלום, ושיר ישבה בסלון וחייכה אלי. זו הפעם הראשונה שפגשתי את שיר ובאותו רגע הלסת נשמטה: פגשתי את הבחורה הכי יפה בעיר תל אביב. שיר קמה להגיד שלום, היא הייתה עם חולצה רחבה ובלי חזייה ותוך כדי שהיא התרוממה השדיים שלה נפלו מטה ופשוט ראיתי הכל. שיר הסתכלה עלי וצחקה. היא קלטה אותי. שיר הייתה בחורה מרשימה מאוד: יחסית גבוהה, בלונדינית ומחוטבת. בדיוק הטעם שלי. מאז שהגעתי לתל אביב אני נדהם כל פעם מחדש מהטרנד של בחורות להסתובב בלי חזייה. זו אחת הסיבות שבאמת התאהבתי בתל אביב. בשבועות לאחר מכן היינו יושבים שלושתנו ביחד עם בקבוק יין ומספרים סיפורים מהעבר. גיליתי ששיר וספיר הכירו בצבא למרות ששניהן גדלו באותה עיר ילדות. באחד מהלילות התחלנו לדבר על הצבא,  הם סיפרו על מקלחת משותפת שהן עשו ושמעו מישהי גומרת מכיוון השירותים. ואני כמובן התפקעתי מצחוק. בחזרה סיפרתי להם שהמפקד שלי תפס אותי מאונן בעמדת שמירה וקיבלתי שבת. היה אווירה מינית באותה לילה, ושאלתי אותם אם יצא להן לעשות שלישייה. בהתחלה שרר שקט בסלון ואז שיר התפקעה מצחוק ואחריה ספיר. הייתי מובך ושאלתי למה הן צוחקות. הן סיפרו לי שלאחר הצבא הן שכבו שניהן ביחד עם המפקד שלהן לשעבר כי היה להן קראש עליו. הייתי בהלם והמשפט הראשון שפלטתי היה איזה כיף לו. והן צחקו ישר.

מקלחת משותפת

חודש אחרון לסאבלט, והכל נהיה יותר כיף. הישיבות בלילות התארכו ובכל לילה היינו נשארים עד 3-4 בבוקר ומדברים על החיים ובעיקר על סקס. באחד הלילות הן שאלו אותי על דרום אמריקה ועם כמה בנות שכבתי. סיפרתי להן ששכבתי עם 11 בנות והם פשוט היו בהלם, שיר תפסה את הפה, וספיר נשכה את השפתיים. הן אמרו שאין סיכוי והתחלתי להראות להן תמונות באינסטגרם של כל הבנות. הן הסתכלו אחת על השנייה ואז שיר שאלה אותי האם אני סקס טוב. בשנייה הראשונה הסמקתי מאוד וידעתי שאני חייב לתת תשובה שנונה ואולי יש סיכוי שאני עוד אגשים את הפנטזיה שלי. אמרתי לה שבאחת הפעמים ששכבתי עם מישהי בקולומביה, היא גמרה כל כך חזק וכל הקאסה התעורר מהצעקות. למחרת כולם דיברו על זה בבריכה ושאלו מי זה היה. אני בלב ידעתי שאני אחראי על הזיון הזה. מרוב הדיבורים נהיה לי כל כך חם והתחלתי להזיע. אמרתי להן שאני הולך להתקלח, וברגע שקמתי עברה לי בראש מחשבה לשאול אותן אם הן רוצות להצטרף. הלכתי על כל הקופה ושאלתי. שיר הסתכלה על ספיר ושניהן צחקו ואמרו שלא. התחלתי לצעוד לעבר המקלחת ושמעתי אותן מתלחששות. כעבור דקה שיר צועקת "תשאיר לנו מים חמים אנחנו מגיעות". חייכתי והתחלתי להוריד את הבגדים. הן נכנסו למקלחת וראו אותי עומד ערום מתחת לדוש. הן התחילו לבחון כל סנטימטר בגוף שלי והתחילו להתפשט. באותו רגע הזין שלי התקשה במהירות והן באו לכיווני וצחקו. ברגע שהן נכנסו הייתי בהלם. לשיר היה קעקוע קטן של לב ליד הדגדגן, ספיר נכנסה ישר אחריה וקלטתי שהיא השאירה פס דק מעוצב של שיערות בדרך לדגדגן שלה. חיבקתי את שתיהן ואמרתי להן שהן כל כך סקסיות ושמי היה מאמין שסיטואציה כזו תקרה בתל אביב ולא בדרום אמריקה. התחלתי להתנשק עם שיר ותפסתי את השד של ספיר, לאחר עשר שניות ספיר תפסה לי הזין והתחילה לעשות לי ביד. שיר תפסה לי את הביצים ואני תפסתי לשתיהן את הדגדגן. התחלתי להחדיר להן אצבעות בעדינות ושיר התחילה לגנוח. לא עבר דקה ושיר גמרה והתחילה לרטוט במקלחת. ספיר נעמדה לידי והחלטתי לרדת לה. זרם המים היה מעל ספיר ושיר ואני נמצא מתחת לספיר, מלקק לה את הדגדגן בלי הפסקה. שיר תפסה לה את השדיים וליקקה לה את הפטמה. כעבור דקה ספיר החלה לרעוד וצעקות גניחה היו באוויר. בינגו ספיר גמרה גם- הרגשתי שהשלמתי את המשימה שלי. התרוממתי למעלה ושאלתי אותן מה איתי. שיר ירדה לכיוון הזין שלי והחלה למצוץ אותו. ספיר ירדה נמוך לידה ותפסה לי את הביצים. הרגשתי כמו בסרט פורנו ופשוט לא הצלחתי להחזיק מעמד יותר מ2 דק', גמרתי על שתיהן. הן קמו וצחקו. העברתי להן את הסבון גוף ואמרתי להן שזה הדבר היחיד שיעזור להן. צחקנו שלושתינו ויצאנו מהמקלחת. כל אחד הלך לחדר שלו ונפרדנו לשלום. הבטחתי להן שמחר אני אפנק אותן שוב רק שהפעם אני ארצה לחדור. 

 

רוצים לראות שלישיה עושה סקס בלייב? כנסו לכאן ותהנו בסקס לייב לפי דרישתכם

השארת תגובה