Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

שריטה אוראלית

רקע

הסיפור הזה מתאר את חוויות ההיכרויות שלי לאחר הגירושים שלי ואיך בסופו של דבר מצאתי את אשת חלומותיי. זה הסיפור הכי מטורף שקרה לי בחיים. אם לא הייתי חווה את זה בעצמי, לא הייתי מאמין שזה יכול לקרות.

הייתי נשוי במשך 30 שנה, לצערי, אחרי ששני הילדים שלי עזבו את הקן, לא היה הרבה שיכול להחזיק אותי ואת אישתי יחד. לירון ואני התרחקנו מזה שנים, עד לנקודה שבה הילדים היו הדבר היחיד שנשאר לנו במשותף. עכשיו, כשיש להם חיים משלהם, לא הספקנו לראות אותם יותר מפעם או פעמיים בחודש. לירון איבדה את החשק המיני שלה מזמן ובוודאי לא חיפשה לספק את הצרכים המיניים שהיו לי. לכן, מצאתי את עצמי מחפש ריגושים חדשים בכל רגע שהזדמן. הגיע הרגע והצעתי ללירון להתגרש ושכל אחד ילך לדרכו, נראה היה שהיא חשה הקלה אמיתית כשהצעתי את זה ומשום מה לא הציעה את זה עד היום.

הגירושים הסתיימו כעבור כחצי שנה כאשר אחרי זה התחלתי לצאת עם כמה נשים באופן מזדמן. הייתי די בררן במרדף אחר בת הזוג האידיאלית לבלות איתה את שארית חיי על אף שאני ממוצע ברוב המובנים, זין בגודל ממוצע, גוף שיכול לרדת עוד כמה קילוגרמים ונמצא במצב דיי טוב כלכלית. לא רציתי לחזור על אותה טעות. נשבעתי שלא אסתפק באישה שאינה מתאימה באופן מושלם, בשום פנים ואופן.

שריטה אוראלית

יש לי קצת אובססיה כשזה מגיע לסקס. אני מאוד אוהב להשתמש בפה שלי. אני אוהב לנשק כל חלק בגוף של אישה- שפתיים, שדיים, כוס וכל מקום שביניהם. כמו רוב הגברים, אני גם אוהב שמוצצים לי את הזין. בכללי אני מעדיף מין אוראלי, מעדיף שאישה תגמור עם הלשון שלי ולא עם הזין שלי, והייתי מעדיף לגמור בפה של אישה מאשר בכוס שלה.

האישה הראשונה שיצאתי איתה אחרי הגירושים שלי הייתה יפעת. שנינו יצאנו מנישואים טריים ונתקלנו זה בזה בטינדר. היא הייתה צעירה ממני ב-10 שנים ועדיין היו לה ילדים בבית הספר היסודי. שנינו היינו מקופחים מאוד במחלקת המין. מיותר לציין ששנינו היינו חרמנים בטירוף מחסך של שנים. יפעת באמת אהבה למצוץ ואף לבלוע בהצטיינות, מה שהתאים בצורה מושלמת לאובססיה האוראלית שלי. היינו מסתובבים במקומות הכי לא שגרתיים ופתאום היא הייתה נתקפת התקף אוראלי; איפה היא לא מצצה לי? מטוסים, רכבות, אוטובוסים, מוניות, מכוניות (הרבה פעמים בזמן שנהגתי), חדרי מדרגות, מגרשי חניה, ג'קוזי וכדו'.

בסופו של דבר, הדברים לא הסתדרו ביני לבין יפעת. עקב אי התאמה לא באמת מעניינת, מערכת היחסים שלנו נמשכה כשנה בלבד. יום אחד יפעת התוודתה בפניי שבחור שהיא הכירה מגלה בה עניין והיא רצתה להמשיך בזה. עודדתי אותה ללכת על זה, בידיעה שהקשר שלנו לא יכול להימשך. במשך זמן מה היא יצאה עם שנינו במקביל; זה היה מאוד מעניין כי היא סיפרה לי על מעלליה המיניים עם רותם (המאהב השני שלה). זה ייצר בינינו משחק מקדים סוחף וסקס מטורף. היא אפילו הייתה משתפת אותי בכמה סרטונים של מפגשי הסקס שלהם, מה שהטריף את שנינו עוד יותר.

ברגע שיפעת ורותם התחילו להיות רציניים, הם (בעיקר רותם) רצו מערכת יחסים בלעדית, מה שהשאיר אותי בתור הגלגל השלישי. בסופו של דבר הם התחתנו. הקשר הזה לימד אותי שני דברים על עצמי - ההבנה הראשונה הייתה שחשדתי שאולי יש לי נטיות דו מיניות, ולא רק בגלל שהרגשתי נוח לאכול שפיך (ממש מוזר אבל זה היה מחרמן את יפעת). התחילו גם לעלות פנטזיות על למצוץ את הזין של הגבר של יפעת ולהרגיש את השפיך שלו מתיז לתוך הפה שלי בזמן שאני בולע אותו. את האמת אין לי שום רצון לזיין בתחת גבר או להתקע בתחת על ידי גבר. התשוקה האמיתית היחידה שיש לי היא לחלק האוראלי של זה. ההבנה הנוספת שיצאה ממערכת היחסים עם יפעת הייתה שאני מתגרה מאוד מהמחשבה שהאישה שלי נמצאת עם מאהב אחר.

לאחר שנפרדנו יצאתי עם לא מעט נשים אחת אחרי השניה –מיותר לציין שהתייאשתי מאוד מהאפשרות למצוא אישה שמתאימה לי, גם בתוך חדר השינה וגם מחוצה לו.

אשת החלומות

התחלתי להתרכז במילות מפתח באפליקציות השונות ולפתע מצאתי בחורה שנראתה מתאימה מאוד. קראו לה מורן; שלחתי לה הודעה והופתעתי שהיא הגיבה עוד באותו היום. לאחר כמה הודעות הלוך ושוב באפליקציה, החלטנו לעבור לוואטספ והתכתבנו במשך שבועיים. נראה היה שהדברים הולכים נהדר. היו לנו הרבה תחומי עניין משותפים ורציתי כבר לדעת איך היא במיטה. למורן היו כמה מערכות יחסים קצרות אבל הן מעולם לא החזיקו מעמד לאחר דייטים זוגיים. כמקובל בדייט ראשון כשנפגשים דרך האפליקציות, בחרנו מיקום ניטרלי להיפגש ולאכול ארוחת ערב.

 

הגעתי ראשון למסעדה וחיכיתי בפנים. כשהיא נכנסה לא הייתי בטוח שזו היא, כי היא לא נראתה כמו התמונות שזכרתי. היא זו שזיהתה אותי לראשונה, חייכה ובמהירות מתחה את ראשה לעברי לנשיקת היכרות. הפלא ופלא הנשיקה הייתה בפה! זה הפתיע אותי, לא ציפיתי שהיא תהיה כל כך ישירה. הנשיקה נמשכה כמה שניות והייתה מדהימה. הרגשתי כימיה מיד. בחיוך מרוצה היא פקחה את עיניה לאט ויצרנו קשר עין, "מממ, זה היה נחמד. אני מצטערת אבל פשוט לא יכולתי לחכות... הייתי חייבת לדעת אם יש בינינו כימיה, נשיקה אחת היא כל מה שצריך כדי שארגיש את זה." לקחתי את ידה והלכנו לשולחן שלנו, "מורן, זה היה שובר קרח נחמד. תודה על זה."

מורן נראתה הרבה יותר טוב מהתמונות שלה. היא הייתה קצת מלאה, למרות שהיא לבשה טופ רופף, יכולתי לראות שהשדיים שלה היו ענקיים. צבע עורה ועור פניה היו יפים; שערה עבה ומלא; והשפתיים שלה היו מדהימות לחלוטין.

למדתי בעבר שלהעלות סקס בדייט הראשון זה פשוט לא, אז פשוט דיברנו יותר על משפחה ועל דברים שהיו לנו במשותף. היו לה שפתיים מלאות יפהפיות שהפנטו אותי, כל השיחה אני מצאתי את עצמי מקשיב לה מדברת בטון הסקסי שלה, להטיות הקול שלה, להבעות הפנים שלה, לצחוק שלה, היד שלה נוגעת בזרוע שלי בדיוק ברגעים הנכונים כדי להדגיש את הנקודה שלה. כל התכונות האלה משכו אותי מיד.

לאחר שעברתי כישלונות רבים במערכות יחסים, יכולתי לראות שמורן קצת מתאפקת, וכך גם אני. שנינו קצת נרתענו להיפתח לגמרי, אבל עדיין היו לנו שיחה נהדרת. מספיק כדי לדעת שאנחנו מאוד מתאימים ובהחלט רצינו לקחת את זה לשלב הבא. בסוף הלילה הרגשנו כמו חברים ותיקים. דיברנו, צחקנו, ונגענו (שום דבר מיני). בהחלט הייתה כימיה חזקה. כשסיימנו לאכול, הלכתי איתה למכונית שלה ופתחתי את הדלת שלה. היא היססה לרגע כאילו היא מחפשת מילים ואז הביטה בי ישר בעיניי ואמרה, "דורון, היה ממש כיף הערב. אני מרגישה שאתה מרגיש אותו הדבר. כל כך הרבה פעמים התאכזבתי...". קולה התחיל לרעוד, "אם אנחנו רוצים לקחת את זה הלאה, אני צריכה לדעת בוודאות מוחלטת שאתה בסדר להיות במערכת יחסים עם אישה שיש לה ילדים. הם הכי חשובים לי בעולם והם בראש סדר העדיפויות שלי".

למען האמת, לא הייתה לי בעיה עם זה בכלל ואמרתי לה, "את האמת שגם אני באמת מרגיש ככה, הילדים שלך לא מפריעים לי והייתי שמח לפגוש אותם". הייתי כנה איתה לגמרי. לאחר מכן היא כרכה את זרועותיה סביב צווארי הבאתי אותה קרוב והתנשקנו בצורה הכי נלהבת שחוויתי אי פעם. בניגוד לנשיקה הראשונה שלנו קודם לכן, כאן היה מדובר כבר בנשיקה עם לשון, מצצנו אחד את השניה כמו מטורפים. נשענתי קצת אחורה כדי שהגוף שלנו לא יגע  אחד בשניה וכך היא לא תרגיש את הזקפה שלי. הזמנתי אותה לבוא אליי הביתה בשבוע שלאחר מכן להכין לה ארוחת ערב.

סוד כמוס

שבוע לאחר מכן היא באה אליי לאחר שהמשכנו לדבר בוואטספ ובשיחות טלפון, חששתי מאוד שלא ילך לנו בפן המיני. כשהיא הגיעה היא לבשה חצאית שחורה שהגיעה ממש מעל ברכיה וחולצה בעלת קווי מתאר יפים שהדגישה את שדיה. שוב, הייתי שבוי במראה שלה. לא יכולתי לשים את האצבע על זה, אבל היה משהו אחר. לא רק המראה הפיזי שלה ריתק אותי.

ברגע שהיא נכנסה, סגרתי את הדלת ולקחתי אותה צמוד אליי התנשקנו במשך 5 דקות טובות לפני שבכלל התחלנו לדבר. אמרתי לה שארוחת הערב בתנור, מזגתי לה שתיה, ישבנו על הספה ומיד היא שאלה, "יש לנו 15 דקות לפני ארוחת הערב?" אני מניח שזו הייתה שאלה רטורית כי לפני שהספקתי לענות, היא הניחה את המשקה שלה, וכרעה על הספה מולי וכרכה את זרועותיה סביב צווארי, "איפה היינו?"

 

היא עשתה שוב פעם את הצעד הראשון שזה מדהים. שוב, התחלנו להתנשק, הזין שלי התחיל להתקשות והיה כפוף הצידה, אז שיניתי את עמדתי כדי להרגיש יותר נוח. ברור, מורן קלטה את הגוף שלי כי היא מיד התנתקה מהנשיקה ואמרה, "דורון, יש פיל בחדר ואני חושבת שהגיע הזמן להתייחס לזה". לפני שהספקתי לומר משהו, היא הניחה את האצבע המורה שלה על שפתי, בתנועה שששש. "אל תדבר דורון, פשוט תירגע ותן לי לעשות את שלי. לאחר מכן היא שפשפה וסחטה את הזין שלי דרך הבגדים שלי.

היא התחילה לעבוד במהירות, פתחה את מכנסיי ופתחה את הרוכסן שלי. מורן החליקה במורד המכנסיים והתחתונים שלי באותה תנועה, ואפשרה לזין שלי לצאת לחופשי. היא לא בזבזה זמן בלבלוע את הזין שלי בפיה. היא חפנה יד אחת מתחת לשק אשכים שלי והחלה בעדינות לעסות את הביצים שלי, בזמן שהיא שואבת את האיבר שלי עם היד, הפה שלה, למעלה ולמטה. לא האמנתי למה שראיתי. הבחורה הזו הייתה מדהימה. לראות את השפתיים היפות שלה מתעלסות עם הזין שלי היה יותר ממה שיכולתי לסבול. היא הרימה את מבטה וכשיצרנו קשר עין, היא קרצה לי. עברו פחות מ-2 דקות וכבר יכולתי להרגיש את השיא שלי מגיע, "מורן, אני הולך לגמור...." היא לא הראתה שום כוונה לעצור. נראה היה שההצהרה שלי רק הגדילה את מאמציה. לא יכולתי להתאפק יותר.

בדיוק כשהגיעה הגמירה הראשונה, היא הידקה את אחיזתה בביצי, המשיכה לדחוף אותי בידה השנייה, ונעלה את שפתיה היפות על ראש הזין שלי. יכולתי להרגיש את היניקה החזקה מהפה שלה כשהסתכלתי על לחייה מתערפלות פנימה. זה הרגיש כאילו הזרע שלי נמשך ישר מהאשכים שלי אל פיה. תנועת הדחיפה שלה הסתנכרנה עם העוויתות בצורה מושלמת כשהיא חולבת את השפיך ממני.

היא בלעה כל שפריץ קטן שלי בקצב כשהוא יצא מהזין שלי. אחרי כמה שפריצים קרה משהו מדהים לחלוטין. מורן נרתעה והתחילה להתכווץ בסנכרון עם השפריצים שלי שנורו לתוך פיה. עם כל התכווצות שמעתי יבבה עמומה חלשה. לא יאמן, מורן קיבלה אורגזמה ממציצת הזין שלי! ההבנה הזו רק העצימה את האורגזמה שלי. גל אחר גל של עונג עז זרמו בתוכנו בו-זמנית.

כשהאורגזמות שלנו נרגעו, היא שחררה את פיה מהכיפה שלי, היא דאגה לשתות את הטיפות האחרונות של המיץ שלי. מורן סיימה את המציצה שלה עם נשיקת מציצה על הכיפה שלי, ולבסוף שחררה את אחיזתה האיתנה באשכים שלי. עם מבט חולמני בעיניה היא חזרה למצב הכריעה שלה על הספה מולי. לא נאמרו מילים במשך כמה דקות. פשוט בהינו זה בעיניים של זה, כאילו מצאנו אוצר.

בדיוק אז הטיימר בתנור התחיל לזמזם והצביע על כך שארוחת הערב מוכנה. בלי לשאול, כאילו זה היה צפוי, מורן לקחה אחריות על המטבח, חיטטה במגירות ובארונות שלי, כדי לערוך את השולחן בזמן שהוצאתי את הלזניה מהתנור, עדיין בהלם ממה שקרה, חתכתי אותה והגשתי אותה לצלחות. שוב התפלאתי עד כמה טבעי הרגישה הכימיה בינינו. אם זה הייתי אני בבית שלה, לא הייתי מעז לגעת בכלום במטבח שלה. האוכל היה חם מכדי לאכול, אז בזמן שהוא התקרר, הוספתי את המשקאות שלנו וישבנו ליד השולחן. היא התחילה בשאלה, "תגיד, כמה זמן בדרך כלל לוקח לך להתאושש?" לא ידעתי בדיוק למה היא מתכוונת, אבל לא העזתי להניח שום דבר, שמא להביך את עצמי. התחלתי לגמגם קצת, "דורון", היא אמרה, "אנחנו לא ילדים, מצצתי לך הרגע את הזין ושתיתי את הזרע שלך. בוא נסכים להיות פתוחים וכנים לחלוטין לגבי הכל, כולל מין. אנחנו הולכים לדבר הרבה על סקס הלילה; אמרתי לילדים שלי שלא יחכו לי.

"ידעתי למה התכוונת מורן. אני פשוט לא רגיל שאישה כל כך פתוחה וכנה לגבי זה, אז זה הפתיע אותי... הפתעה נעימה ללא ספק. בדרך כלל לוקח לי כ-30 דקות לתפקד שוב. אחרי הפעם השנייה, זה הרבה יותר ארוך. כנראה שעתיים או יותר." "זה לא כזה נורא." היא חשבה, הניעה את ראשה לצד אחד, "אני מקווה שאתה מצפה לעוד מספר אחרי ארוחת הערב." ואני בראשי לא מבין מה גרם לגברים לא להשאר איתה???

 

סיימנו לאכול ביחד פחות או יותר, מורן קמה מיד והתחילה לנקות ואני אחריה שבוי בקסמה.

כמה דקות לאחר שסיימנו לנקות מורן אמרה "הלילה אני אגיד לך כמה דברים, אני צריכה שתבטיח לי שאחרי שאחשוף הכל, אם תחליט שזה לא בשבילך, נלך לדרכנו ולעולם לא תספר לאף אחד על מה שדיברנו הלילה. יצא לי לספר את הדברים שאספר הערב למספר גברים וזה לא נגמר כל כך טוב" ואני חושב לעצמי מה לעזאזל יכול להיות כל כך גרוע שזה הבריח את כל הגברים?

הגבתי לה בגמגום רב "תשמעי.. אין לי מושג מה את הולכת לספר אבל אני מבטיח שאשמור הכל איתי". לא ידעתי מה היא הולכת להפיל עליי. היא התיישבה על הספה ואמרה "אני אתחיל בלומר לך שאני מכורה. אני מכורה מגיל 13. זה לא סמים. זה סקס. מעולם לא חוויתי אורגזמה רק ממין נרתיקי או גירוי דגדגן. יש רק כמה דרכים שבהן אני יכולה להגיע לאורגזמה, אחת מהן כבר ראית. לא רק שאני צריכה להגיע לאורגזמה פעמים רבות ביום, יש לי צורך פיזי לבלוע זרע של גבר. היו כמה פעמים בחיי שהייתי צריכה להתקיים בלי ההרגל שלי. תאמין לי.. אני לא אותו אדם בלי סיפוק הצרכים שלי. זה שולט במצב הרוח שלי, ובהרבה מהתכונות הפיזיות שלי. בלי זה אני סובלת מדיכאון, חולשת שרירים, תשישות, נדודי שינה, מיגרנות, ועוד הפרעות שונות. מצבים אלו אינם פסיכוסומטיים. הם אמיתיים. אני צריכה זין כדי לשרוד.

המוח שלי התרוצץ. ידעתי מה מורן אומרת, אבל לא היה ברור לי אם זה מתיחה או לא.  ציפיתי שבכל רגע היא תגיד, "סתאאם" ונמשיך לדבר. ובכן, זה לא קרה. כל זה היה אמיתי מדי. היא המשיכה, לדבר "לא בטוח שאני לא אוכל להיות מסופקת מגבר אחד בחיי, יש לי מעגל פנימי של גברים שעליהם אני סומכת ומרגישה שאני יכולה להזדיין איתם בכיף, אני מקווה שזה לא יפריע לך". זה גרם לי לתהות וכרגיל המשכתי לגמגם. מורן אמרה "אני מתאהבת ומכניסה למעגל שלי אנשים שאני אוהב ומעריכה. חשוב לי להגיד שכרגע רק שאם יתעורר צורך להביא מישהו אחר, נדון בזה ונחליט כקבוצה. אם אתה חושב שאתה צריך לרפא אותי או לתקן אותי, זה בהחלט לא יעבוד. בן הזוג שיהיה איתי יהיה חייב לקבל אותי כמו שאני".

היא חיכתה בעצבנות לתגובה שלי. נזכרתי קצת איך הייתי נדלק כשראיתי את הסרטונים של יפעת ורותם מזדיינים וזה קצת חירמן אותי, "מורן, הדבר היחיד שיפריע לי במה שאת מציעה הוא לא להיות מסוגל לחלוק את זה איתך. אם תלכי לאיזה חדר לבד עם בחור, זה עלול לגרום לי להיות קצת משוגע. אם אני שם איתך, רואה אותך עושה את שלך, אולי אפילו עוזר באיזשהו אופן, אני לא רק אקבל את זה, אשמח להיות חלק מזה. זה משהו שיהיה לך נוח איתו?"

מורן פלטה אנחת רווחה, "אוי אלוהים, אני ממש שמחה שאמרת את זה. זה בדיוק מה שאני רוצה והייתי מצפה לו אם נהיה אחד".

תנוחת 69

איך שהיא סיימה את המשפט, היא קמה, הושיטה את ידה מתחת לחצאית ומשכה את התחתונים כלפי מטה ואז אמרה "יש לי את האורגזמות הכי אינטנסיביות כשאני עושה שישים ותשע עם מישהו שטוב בלרדת לי תוך כדי שאני מוצצת את הזין שלו. רוצה לנסות?"

לא הבנתי האם אני בגן עדן או בחלום. יושבת לידי מישהי שכל הרצון שלה זה למצוץ לי את הזין ולשאוב לי את הזרע. היא לא הבינה מה מחכה לה, היא לא הכירה את יכולות הירידה שלי. היה לה חיוך גדול על פניה, היא הרימה את החצאית שלה והצמידה שתי אצבעות על שני צידי הדגדגן שלה כדי לחשוף אותו.

כרעתי על ברכי ולא יכולתי לחכות כדי להכניס את הדגדגן היפה הזה לתוך הפה שלי. סובבתי את הלשון שלי סביבה והרגשתי שהדגדגן שלה גדל בפה שלי. נדנדתי את ראשי למעלה ולמטה כאילו אני נותן מציצה. לא האמנתי כמה הייתי מגורה. זו היתה הגשמת חלום. גם מורן ממש נכנסה לזה. היא הניחה את ידיה על החלק האחורי של ראשי, מחזיקה אותו תוך כדי שאני מזיין את הפה שלי עם הדגדגן שלה. היא החלה לגנוח בהנאה כשהיא מתנדנדת קדימה ואחורה בסנכרון עם תנועת היניקה שלי. אחרי כמה דקות, מורן הניחה את ידה על מצחי כדי לסמן לי לסגת, "דורון, אנחנו צריכים להמשיך את זה בחדר השינה. אני צריכה שיהיה לי את הזין שלך בפה שלי".

 

לקחתי את ידה של מורן והובלתי את הדרך לחדר השינה. כשנכנסנו לחדר השינה, מורן לקחה שוב את היוזמה, "דורון זה עובד טוב יותר אם אני מלמעלה. תצטרך כרית מתחת לראש שלך כדי לקבל את הזווית הטובה ביותר על הכוס והדגדגן שלי. כדאי שתשיג מגבת ותשים אותה מתחת לראש שלך ואז תעטוף אותה על החזה והצוואר כדי שהמיטה לא תירטב. אני הולכת לגמור לך על כל הפנים". התחבקנו והתחלנו להתנשק, נשיקות ארוכות, איטיות ונלהבות. כשנישקתי אותה, מצצתי בעדינות את שפתה התחתונה לתוך פי ונשכתי אותה בעדינות, ואז חזרתי על זה עם שפתה העליונה. נישקתי את פניה, ואז ירדתי אל הצוואר שלה. היא התחילה להתמוסס בזרועותיי ונשמה בכבדות, "דורון, אני כל כך צריכה אותך. אני צריכה את הזין שלך בפה שלי; אני צריכה את השפתיים שלך על הכוס שלי. בבקשה"

המחשבה שעברה לי בראש באותו הרגע הייתה שאני חווה שני צדדים שונים באישה המדהימה הזו, בשניהם הייתי מאוהב. מוקדם יותר ראיתי את החלק שלה שהוא חזק ושולט. כעת, היא חסרת אונים וכנועה. בכל מקרה, זה מניע אותי לעשות כל מה שהיא מצווה עליי או כל מה שהיא צריכה. התחלנו להתפשט במהירות. מורן לא בזבזה זמן והחלה לטפס עליי, היא מיקמה את הכוס המטפטף שלה על פניי והחלה למצוץ את הזין הקשה שלי לתוך פיה. היא מצצה די חזק בהתחלה. היא התחילה בהחלקה איטית ושיטתית של שפתיה למעלה ולמטה על הצינור שלי כל הזמן תוך שמירה על שאיבה מתמדת. יד אחת ליטפה את הביצים שלי בזמן שהשנייה ליטפה את המוט שלי בעקבות תנועת שפתיה למעלה ולמטה.

בינתיים, הייתי עסוק במשימה שלי. עוד לפני שהתחלתי, היא הייתה רטובה, בדיוק כמו שאני אוהב את זה. מצצתי לסירוגין את הדגדגן הגדול שלה וליטפתי את הכוס שלה תוך כדי בליעת המיצים הטעימים שלה. ידעתי ששערי השיטפון עומדים להתפוצץ. הקצב של מורן גדל לאט והגניחות העמומות התגברו. הרגשתי את העקצוץ שלפני האורגזמה שאין לטעות בו שמסמן לי שאני מתקרב לנקודת האל חזור.

יריתי את הפיצוץ הראשון של זרע לתוך הפה שלה, והיא הייתה מוכנה. הרגשתי את ההידוק המוכר של אחיזתה בביצים שלי, ואת הגברת היניקה של פיה. בעווית השלישית היא גמרה ביחד איתי. עם כל פיצוץ של הזרע שלי הרגשתי את הגוף שלה רועד בגל של אורגזמה, שהפיק זרם של נוזל מהכוס שלה לתוך הפה שלי. הכל היה כל כך מסונכרן, מטורף. האורגזמה הייתה יותר אינטנסיבית עם יותר עוויתות מזו של מוקדם (אלוהים יודע איך).

מורן חלבה אותי תוך כדי שאני מנסה לשתות את הטיפות האחרון של הגמירה שלה. אחרי כמה דקות היא הרימה את עצמה ממני ונשכבה בצד. היא סימנה לי בשקט באמצעות האצבע המורה שלה בתנועת "בוא הנה". זחלתי עד לראש המיטה ושכבתי לידה. הפנים שלי בטח נראו כמו סופגנייה מזוגגת. היא רכנה והתחילה לנשק וללקק את פניי בעדינות כל כך. עשה רושם שהיא התרשמה מכך שהמגבת נשארה יבשה ושהצלחתי לשתות את כל הגמירה שלה.

היא אמרה "זו הייתה אחת האורגזמות הגדולות בחיי. לא האמנתי שאתה יכול לגמור כל כך הרבה וזה עוד אחרי שגמרת לי בפה בתחילת הערב".

 

אהבתם את מה שקראתם?

מוזמנים להמשיך להיסחף במאמרים מעניינים אחרים

גברים ונשים שרוצים להעמיק על עולם הדגדגן, כנסו תקראו את מדריך הפות והדגדגן שלנו.

תנוחת 69 בסיפור גירתה אתכם? כנסו לקרוא עוד על המאמר שכתבנו במיוחד בשבילכם על תנוחת ה69. 

השארת תגובה