Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

יום הראשון ללימודים

חלום שהתגשם – יום הראשון ללימודים

הקדמה:

בן 23, רווק, סטודנט שנה א' בבן גוריון. אחרי טיול גדול במזרח.

שיעור ראשון

יום ראשון ללימודים, הגעתי לאוניברסיטה בציפייה למצוא את האחת, חשבתי לעצמי שזהו הגיע הזמן להתמסד אחרי כל הטיולים והשטויות שהיו לי בחו"ל. הכל התחיל ב8 בבוקר, שיעור סטטיסטיקה, יושב שורה שנייה ובוכה על החיים איך הכל התהפך ברגע. איך מנופים מרהיבים וחופש מוחלט הגעתי למדבר לשיעור שכנראה לעולם לא אצטרך להשתמש בחומר שאותו אני לומד. המרצה מבלבל את השכל על הסילבוס ואני תופס את הראש ואומר שיט למה נרשמתי. באיחור אופנתי נכנסה לה הפנטזיה החדשה שלי- בלונדינית, גובה ממוצע, שדיים בגודל כף יד ותחת מושלם. הכיתה שתקה כולל המרצה ששם לב שהאלה הזו נכחה בכיתה. היא נכנסה עם טייץ צמוד יתר על המידה באזור הדגדגן עטוף בפס דק של חוטיני. חולצה פתוחה מאחורה עם קווי שיזוף ברורים של קיץ לוהט בבוגרשוב. היא נכנסת באיחור תוך כדי שמצמידה את הלפטופ לחזה והדבר הראשון שאני קולט זה שהיא בלי חזייה. תוך כדי שאני בוחן כל סנטימטר בגוף שלה היא עוצרת בשורה שלי, ומבקשת ממני שאפנה לה את הדרך. היא חולפת מולי, אני מביט לה בישבן והיא כמובן קולטת אותי ומחזירה חצי חיוך. במהלך השיעור הייתה לי מטרה אחת: להשיג כמה שיותר פרטים על ה"שווה מהשורה השנייה".

כבר בהפסקה החלטתי ללכת על כל הקופה, ניגשתי אליה ושאלתי לשמה. החיוך שלה ישר הפנט אותי ומאותו רגע אמרתי לעצמי שאותה אני חייב להשיג לפני שמישהו אחר יעשה את העבודה. כל ההפסקה המבטים לא מפסיקים ותוך כדי הדיבורים עם החברים אני זורק לה חיוך עם קריצה והיא מחזירה בחזרה. הבנתי שאני חייב להשיג אותה עד סוף היום.

שינוי גישה – הגנה להתקפה

חוזרים מההפסקה ואני משנה את הגישה מהגנה להתקפה ומחליט להתיישב לידה. מזל שהקורס היה לא רלוונטי ובמהלך כל השיעור החלפנו מילים ובעיקר עסקנו בסיפורים על המזרח. היא סיפרה לי על הודו, טרקים, על אותו ערב שיכרון בסרי לנקה וכל מה שעובר לי בראש זה איך אני יורד לדבר המושלם הזה. הרגשתי שהייתה שם כימייה מטורפת שבחיים לא חוויתי.

כששאלה אותי בחזרה מה הדבר שאני הכי זוכר מהטיול, אמרתי לה בביטחון שהסקס הכי טוב שהיה לי בחיים היה שם. מאותו רגע עיניה נפתחו והיא הייתה סקרנית לשמוע מדוע. משפט אחד אמרתי "אם את רוצה שאני אספר לך בואי החוצה" ונעלמתי לבחוץ. המתנתי מחוץ לכיתה ליד השירותים כמו איזה פתטי ופשוט התפללתי שהדלת תפתח. בראש מריץ סרטים שהיא כנראה חושבת שאני עוד חרמן דביל שמנסה להשכיב אותה אבל פאק הייתי חייב לנסות.

אחרי 2 דק' שהרגישו כמו נצח היא יצאה מהכיתה עם הטייץ הצמוד ואמרה לי באוזן "בוא אחרי" תוך כדי שהיא נכנסת למקלט נטוש בקומה השנייה.

באותו רגע, דופק על 200 מנסה להיות הכי קול בעולם אבל בפנים אני פשוט בעננים.

נכנס למקלט, סוגר את הדלת ורואה אותה יושבת על השולחן עם רגליים פשוקות ושואלת אותי שוב "אתה בטוח שהסקס הכי טוב שלך היה בחו"ל?" נצמד אליה, מביט בה ומתקרב לאט תוך כדי ליטוף הצוואר עד לשלב בו אני מנשק אותה. תוך כדי יורד לכיוון הטייץ הצמוד ומוריד לה בעדינות את החוטיני. פאק יצירת אומנות עמדה מולי והרגשתי מחויב לתת את כל כולי לאורגזמה שלה. לאחר 3 דק' היא גנחה קלות את אנחת העינוג ואני הבנתי שהיא גמרה, ניסינו לשמור על שקט כי בכל זאת אנחנו בלימודים. היא תפסה אותי בשיער בחוזקה, משכה אותי למעלה והשכיבה אותי על השולחן תוך כדי שמורידה לי את המכנס. היא תופסת לי את הזין ומוצצת בטירוף. ופה הטירוף רק התחיל. חדרתי אליה באגרסיביות בתנוחת המיסיונרית והרמתי לה את הרגליים למעלה. פשוט נדהמתי מהגמישות שלה. הגברתי את הקצב והיא הסתובבה לדוגי. כבר שם הייתי באטרף, בהבנה מוחלטת שכל רגע יכול להכנס מישהו, נשפתי על הגב שלה תוך כדי נשיקות בצוואר ופשוט גמרתי. הדופק על 200, נוטף זיעה ולוחש לה באוזן " את הסקס הכי טוב שהיה לי" .

השארת תגובה