Left להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

You have no items in your cart

זיון בתא הלבשה- חלק א'

הכל התחיל במשמרת רגילה בחנות פקטורי 54 בקניון במרכז הארץ. אני עובדת כבר חצי שנה בחנות ובדרך כלל מגיעה למשמרות בוקר בתור מקפלת בגדים בחדרי ההלבשה בחנות. אני אוהבת את השקט בבוקר: רוב האנשים נמצאים בעבודה והקניון ריק מאדם, אף אחד לא מגיע למדוד בגדים ובדרך כלל תמיד שקט. אני בת 31, אם חד הורית ומתגוררת בישוב קטן במרכז הארץ.

הבחור עם החליפה

עוד יום בעבודה, יום שלישי. מגיעה בשעה 9 בבוקר ומתחילה את המשמרת. החנות כבר פתוחה ואני מתחילה להסתובב בחנות עם כוס קפה בגלל שאין לקוחות. באזור השעה 11 אני יושבת בכיסא ומדפדפת בסטורי עד שלפתע אני קולטת בחור די נאה, גבוה עם שיער שחור נכנס לחנות ומתחיל להסתובב. אין ספק שהוא נראה מעולה. הוא מסתובב בחנות ובוחר מספר חולצות ובגד ים של טומי. הוא מגיע אלי ואני שואלת אותו כמה פריטים הוא מחזיק ביד, ומביאה לו מספר. "אתה יכול לגשת לתא מספר שלוש". מבחינתי תא מספר שלוש היה אסטרטגי מאוד. הוילון היה קצר יותר מכולם והזווית של המראה נתנה לי גישה מלאה להסתכל על הגברים שמודדים בגדים. קרה כבר לא פעם שהייתי מתבוננת על גברים שווים שמורידים את הבגדים והייתי מתחרמנת מזה רצח. לעיתים מרוב שהייתי חרמנית הייתי הולכת לשירותים בקניון ועושה ביד עם הויברטור שלי. כאם חד הורית לא הייתי מצליחה להגיע לסיפוק מיני במהלך השבוע בעיקר כי לא היה לי זמן לצאת מהבית היות והייתי מטפלת בילד שלי. הבחור נכנס לתא ומוריד את החולצה. אני קולטת מזווית העין איך הקוביות שלו משורטטות כמו ציור. הוא היה בהיר עם שיער שחור ועיניים בהירות, בנוי מדהים וגבוה. התבוננתי מהצד והלסת עוד רגע נשמטה. בין חולצה לחולצה הוא היה עוצר ומסתכל במראה ואני נושכת את השפה. כעבור דקה הוא מוריד את המכנס ומודד את הבגד ים. אני מסתכלת עליו ורואה איך הזין שלו בולט בבוקסר הצמוד שהוא לבש. הוא לובש את הבגד ים עם חולצה חדשה ומסתכל במראה. לפתע הוא פותח את הווילון, ניגש קרוב אלי ושואל אותי מה דעתי על הבגד ים בשילוב עם החולצה תוך כדי שהוא מסתכל על המראה החיצונית. אני מסתכלת עליו ועונה "נראה מדהים, אהבתי את השילוב של הצבעים עם החולצה". "ומה דעתך על הבגד ים הוא נראה לך מתאים לי?" עונה בחזרה. אני מסתכלת על הבגד ים ורואה איך הזין שלו בולט החוצה ועונה בצחוק "אני חושבת שכדאי שתקח מידה אחת יותר גדולה". הוא מסתכל במראה וצחקק. שאלתי אותו מה מצחיק והוא עונה בחזרה "אני אוהב שזה צמוד, זה מבליט את האגן והרגליים". ואני מיד פולטת "ועוד משהו בולט שם" ומסתכלת הצידה. לא בטוחה אם הוא שמע את זה אבל הוא הסתכל עלי וצחק. הוא נכנס בחזרה לתא והחליף את הבגדים בחזרה.

אורגזמה בשירותים

הוא נכנס בחזרה לתא, החליף את הבגד ים והחולצות ויצא לכיווני. "מה שמך?" זרק לעברי, עונה בחזרה "טלי". "תודה רבה על השירות טלי" אמר עם קריצה והחל ללכת לכיוון הקופה. לצערי לא הספקתי לשאול בחזרה מה שמו, אבל מה שבטוח הוא היה סקסי ברמות. כל המשמרת לא יכלתי להפסיק לחשוב עליו עד שיצאתי להתפנות בשירותים בקניון. יצאתי עם התיק שהכיל את הויברטור אהוב עלי ונכנסתי לתא בשירותים. השירותים היו ריקים והלכתי לתא האחרון. הוצאתי את הויברטור, והתחלתי להחדיר אותו בעדינות לתוך הנרתיק. החלק אהוב עלי זה להתחיל בעדינות בשפתיים ולאט לאט להגביר את העוצמה של הויברציות עד לחדירה מלאה. אני מחדירה את הויברטור כמעט כולו לתוך הכוס ומתחילה לגעת בפטמות שלי. אני חושבת על הבחור עם הריבועים ועוד יותר מרגישה תחושה מתפרצת מהגוף. אני מתחילה לגמור. אני מנסה לשלוט בעצמי ולא לגנוח בקול אבל לא שולטת בזה. תופסת את החולצה בפה ומגבירה את העוצמה של הויברטור עד לרמה שאני רוטטת מאורגזמה נפלאה. אין ספק זו המצאת המאה. 

הבחור מכה שנית

בחזרה לחנות, אני קולטת את הבחור מסתכל על החלון ראווה של הפקטורי והוא רואה אותי בדרך לכניסה. הוא עוצר אותי ושואל אם אני פנויה לארוחת צהריים. רציתי כל כך להגיד כן אבל לא יכלתי לקחת הפסקת צהריים כי הייתי צריכה לצאת מוקדם מהעבודה. סירבתי בנימוס ואמרתי שאני חייבת לחזור למשמרת.

נכנסתי והלכתי לכיוון תאי ההלבשה עם תקווה שאולי ימשיך לחזר אחרי. וכך קרה הוא נכנס לחנות בחר עוד בגד ים ובא לעברי. חייכתי לעברו ואמרתי לו שיכול להיכנס לתא שלוש. במהלך שהוא התלבש הסתובבתי באזור התאים לוודא שכל התאים ריקים ואין בגדים. בדרך חזור אני קולטת אותו עם הבוקסר והזין שלו פשוט עמד. בחיים לא ראיתי דבר כזה בתא ההלבשה. הגודל היה עצום ופשוט נשכתי את השפה והמשכתי ללכת לכיוון הכיסא. אני מתיישבת ומסתכלת במראה איך הוא מסדר את הזין שלו בתוך הבוקסר. זה הרגע לפעול אמרתי לעצמי. צעקתי לעבר הבחור אם הוא מסתדר והוא אמר אם אני יכולה להביא לו מידה אחת גדולה יותר. חזרתי אליו עם הבגד ים ואמרתי לו להושיט היד. הוא פתח את הוילון ועמד מולי עם הבוקסר והזין שלו פשוט בלט באלכסון. צחקתי ואמרתי לו שהוא צריך מידה יותר גדולה ממה שהבאתי לו כי החבילה שלו גדולה מדי. הוא צחק ושאל אם אני רוצה להצטרף לתא. פאק איט, חלום חיי התגשם והייתי חייבת לסמן וי על זיון בתא ההלבשה. הסתכלתי מסביב ראיתי שהעובדים ליד הקופה ואין לקוחות בחנות. אמרתי לו בוא נעבור לתא מספר 7. התא האחרון בשורה. הוא הלך אחרי עם הבוקסר והמכנס ביד ונכנסו ביחד לתא. הכנסתי את היד לבוקסר והרגשתי את הזין הגדול שלו. הוא הוריד את הבוקסר, התיישב על הספסל בתא ואני ירדתי לכיוון הזין שלו. מרוב הגודל הצלחתי להכניס רק רבע ממנו לפה שלי. התחלתי לעשות לו ביד ולמצוץ לו באגרסיביות והוא פתח לי החזייה והוריד לי את החולצה. עצרתי הורדתי את המכנס ועליתי עליו בעודו יושב על הספסל. החדרתי אותו לתוך הכוס שלי והחלקתי עד שכל הזין חדר בצורה מושלמת לבפנים. הוא תפס אותי בישבן ואני התחלתי לרכוב קדימה ואחורה במהירות מטורפת. ידעתי שיש לי 2-3 דקות עד שמישהו יבחין שאני לא יושבת בכיסא. הקצב היה מטורף והתחלתי לגמור. הוא שם את היד על הפה שלי בשביל שאני לא אצעק ונשכתי אותו בעדינות. האורגזמה הגיעה מוקדם מהצפוי במיוחד שעוד הייתי רטובה למטה אחרי שרבע שעה קודם גמרתי מהויברטור שלי. גמרתי והוא גמר ביחד איתי. פשוט מושלם.

בזמן שאנחנו מתלבשים בחזרה, הוא הביא לי כרטיס ביקור עם מספר הפלאפון שלו והשם. "הנרי" אמרתי, והוא אמר "תמיד לשירותך". יצאנו מהתא ואמרתי לו לפני שהוא נפרד "אולי תבוא מחר לארוחת צהריים?".

מוזמנים להצטרף אלי לפרק ב' איך הנרי מגיע אליי הביתה לסקס סוער.

התכנים הבאים מאוד יעניינו אותך!

השארת תגובה